Wpis z mikrobloga

#p0lka się wyszalała i teraz cuckold jej radzi jak zdobyc beciaka. Tak radzi "psychog" (w tym roku będzie występował w "ślubie od pierwszego wejrzenia" jako ekspert), a ty idź na terapię i płać za to grube pieniądze. Ha tfu. Przeszłość nie ma znaczenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #seks #zwiazki #ocalsiebie #cuckold #psychologia
Pobierz
źródło: comment_1661591124EAKyRJScoDWdwsFTCsf7Ko.jpg
  • 50
@Davidozz: To już inna kwestia, z którą mogę się nawet zgodzić, bo gość ma duże zasięgi i młode kobiety będą widziały, że kłamstwo to najlepsze wyjście. Jednakże, skoro już udzielił jej odpowiedzi to nadal twierdzę, że to była najlepsza odpowiedź jaką mógł zamieścić dla tej konkretnej dziewczyny. To, że społecznie szkodliwa to już inna sprawa.
@derton778: mam nadzieje ze PiS wreszcie wprowadzi jawny rejestr partnerow jak cepik xdd wchodzisz sobie na historiadziewczyny.org i widzisz jaki ma przebieg, łącznie ile centymetrów #!$%@? w sobie miała, ilu facetów, czy była bita, itd. i już wiesz czy jesteś dalej zainteresowany czy nie xd

jakie "dawanie dupy"? seks to jest (teoretycznie) wspólna aktywność a nie że ktoś coś daje, a drugi ktoś bierze i na dodatek bierze "na zawsze" (to jest niezmywalne zdaniem wykopków, zostaje w rejestrze systemowym)

kiedyś czytałem na jakimś forum anglojęzycznym i koleś napisał że jego laska miała przed nim tylko dwóch czy trzech partnerów, to odpowiedzi były "niech zgadnę, była z Europy Wschodniej?"

kult dziewictwa jeszcze mocno tu siedzi

a właściwie jaka
Pobierz
źródło: comment_1661616118lsmMdHUSq8II9ZWwHbIOFf.jpg