Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki

Razem z ex mieszkaliśmy u jej rodziców, później się rozeszliśmy, ona pokłóciła się ze swoimi rodzicami i się wyprowadziła a ja zostałem i wynajmuję pokój (ten sam pokój w którym mieszkałem z ex i jej rodzice też tu mieszkają). Teraz ex powiedziała, że dopóki ja się nie wyprowadzę to ona nie będzie przyjeżdżać w odwiedziny do rodziców ani nie pozwoli aby oni odwiedzali ją. Jej matka uległa temu szantażowi i zapytała czy mógłbym się wyprowadzić ale jej ojciec powiedział, że dziecko nie będzie go szantażować w jego własnym domu (dom jest w 100% spłacony i własność ojca, nie wspólne z matką na papierze także matka nie powinna się zbytnio wypowiadać).

Jej matka mówi mi, że bardzo jej ciezko mnie poprosić żebym się wyprowadzić ale musi wybrać pomiędzy córką a mną, za to ojciec mówi, że to szantaż i ja się z nim zgadzam.

Co sądzicie o tej sytuacji? Kto ma rację? Ex? Czy jej ojciec? I co ja powinienem zrobić w tej sytuacji? Więcej czasu w domu jest jej matka więc atmosfera między nami może zacząć robić się toksyczna, z drugiej strony nie mam ochoty na wyprowadzkę.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6309cefe009fcea051a708d8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 110
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
BiednyOsioł: Czubie zawijaj się stamtąd i ciesz się ze nie ma brata bo jakbym ja nim był to byś wyleciał przez balkon łbem do dołu

---


Zaakceptował: LeVentLeCri


@AnonimoweMirkoWyznania: jakby przez OPa synek do więzienia trafił to ta historia byłaby jeszcze lepsza xd
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja #!$%@? xD Boże chroń mnie od takich socjopatów. Mega współczuje dziewczynie. Ja bym bez leków uspokajających z takim debilem nie wytrzymała. Ale to wina jej ojca, który też jest walnięty. Tak ciężko zrozumieć, że jak córka rozstaje się z facetem to nie wypada go gościć w domu i wódę z nim pić? Zero szacunku do córki, do jej uczuć, do jej życia. Widać jest na ostatnim miejscu razem z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Takiego czegoś to jeszcze nie słyszałem. Jeśli to prawda to grube XD Nie dziwię się, że z Tobą nie jest. W tym związku to musiały ładne akcje odchodzić. A to jest wisienka na torcie.
A jeszcze to, że Op pisze, że laska ma zaburzenia emocjonalne to ja się jej nie dziwie. Nikt normalny z takiego domu nie wychodzi. Po ofiarach najłatwiej rozpoznać sprawcę. Jakby nie miała problemów z emocjami to byłaby taką samą socjopatką jak oni w tej rodzinie. A najbardziej zmanipulowana to jest jej matka przez swojego męża. Pewnie tam tylko sprząta, usługuje i nie wie już sama kim jest.
Co do psychopatów jeszcze (bo mnie całe życie zadziwiają tacy ludzie) to za takich ludzi jak Op odpowiadają ojcowie. Wypłukują ich z emocji, uczą braku szacunku do kobiet. Ciekawa jestem jak tam w rodzinie Opa skoro nie może zamieszkać ze swoimi rodzicami :)
@AnonimoweMirkoWyznania tak poważnie to masz bardzo proste rozumienie, co jest rakiem naszego społeczeństwa. Wybór między A i B jest dla wielu ciężki, a jak dochodzi do wyboru C to już głowa ci musi pękać. Weź się człowieku ogarnij i jak już ktoś napisał, nie #!$%@? się na siłę do cudzej rodziny.
OP: Dlaczego niby jestem po.......y według ciebie? Gdyby nie ten szantaż to wszystko byłoby OK. Jej matka powiedziała że ona by chciała żeby jej córka była w zgodzie ze mną i ja jestem na to otwarty, nawet chciałem pomóc znaleźć psychologa itd. mimo tego co mi robiła czyli np. przemoc domowa, psychiczna i fizyczna ale zawsze się przed nią broniłem i teraz dzięki temu mam wyrobiony pancerz.
---

Ten komentarz został
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ja zgodziłbym się wyprowadzić, żeby nie psuć wartości rodzinnych pod warunkiem, że ona (ex) wynajmie dla Ciebie wskazane przez Ciebie mieszkanie, pokój, a ty będziesz płacił jej tyle (mieszkanie pokój na nią) ile obecnie jej rodzicom.
@AnonimoweMirkoWyznania: nie słuchaj wykopków, a szczególnie zawistnych różowych, którzy ci się każą wyprowadzać.

Nie daj się szantażować w ten sposób. Jeśli chcą cię wyrzucić, to zgodnie z prawem - powinni złożyć po prostu pozew o eksmisję. Żaden szanujący się mężczyzna by się nie ugiął w twojej sytuacji.
OP: Wytłumaczcie mi dlaczego to co robię nie jest w porządku.

Właściciel domu - ojciec w 100%

Ojciec mówi, że mogę tu mieszkać i że nie będzie go dziecko (żadne dziecko czy to dorosłe czy nie) szantazowac.

Ja płacę i pomagam w domu.

Dwie osoby co coś gadają to córka, która mało pomagała z czymkolwiek, często się nie dokładała wedle umowy do rachunkow itd. i matka, która jest w porządku ale
OP: Dokładnie tak, jej ojciec mi powiedział, nie dosłownie, że on jej tu zbytnio nie chce bo psuje relacje w domu i wprowadza złą atmosferę. Podsłyszałem też jego rozmowę z żoną jak mówił, że ja nic złego nie zrobiłem, że pomagam i i że płacę także nie ma nic do zarzucenia mi i że ex nie może dyktować kto może tu mieszkać a kto nie.
---

Ten komentarz został dodany przez