Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki

Razem z ex mieszkaliśmy u jej rodziców, później się rozeszliśmy, ona pokłóciła się ze swoimi rodzicami i się wyprowadziła a ja zostałem i wynajmuję pokój (ten sam pokój w którym mieszkałem z ex i jej rodzice też tu mieszkają). Teraz ex powiedziała, że dopóki ja się nie wyprowadzę to ona nie będzie przyjeżdżać w odwiedziny do rodziców ani nie pozwoli aby oni odwiedzali ją. Jej matka uległa temu szantażowi i zapytała czy mógłbym się wyprowadzić ale jej ojciec powiedział, że dziecko nie będzie go szantażować w jego własnym domu (dom jest w 100% spłacony i własność ojca, nie wspólne z matką na papierze także matka nie powinna się zbytnio wypowiadać).

Jej matka mówi mi, że bardzo jej ciezko mnie poprosić żebym się wyprowadzić ale musi wybrać pomiędzy córką a mną, za to ojciec mówi, że to szantaż i ja się z nim zgadzam.

Co sądzicie o tej sytuacji? Kto ma rację? Ex? Czy jej ojciec? I co ja powinienem zrobić w tej sytuacji? Więcej czasu w domu jest jej matka więc atmosfera między nami może zacząć robić się toksyczna, z drugiej strony nie mam ochoty na wyprowadzkę.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6309cefe009fcea051a708d8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 110
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale dobrze wiedzieć, że baitujesz ufff ulżyło mi, naprawdę chociaż i tak wierzę w to, że tacy #!$%@? ludzie istnieją. Zainteresuj się socjopatią. Naprawdę jest ich sporo. Tzw ludzie ściany. Mózg jak skorupka orzecha. Tzw zakuty łeb XD Do takich ludzi nic nie dociera. Czytałam o przypadku w książce na ten temat gdzie typ rozwiódł się z babką a i tak przychodził leżeć przy jej basenie jak zabrała mu klucze
OP: @Janusz_Lubikwasa:

Ja rozumiem, że z boku, dla osoby nie wtajemniczonej może to wyglądać nieco dziwnie. Mama ex powiedziała, że ona by chciała abyśmy dalej się przyjaźnili, już nie jako para ale żeby była przyjaźń lub chociaż neutralna relacja. Serio chłopie, ja nic złego nie robię, płacę i pomagam w domu. Dużo rzeczy w domu naprawiłem, zainstalowałem, ulepszyłem itd.

Mam prawo tu mieszkać bo właściciel domu, który spłacił dom w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: przez chwilę się nabrałem na tego baita. XD jeśli to nie jest zmyślona historia to powodzenia w życiu, bo pod tą maską bycia w porządku gościem, który żyje z jej rodzicami w zgodzie i ma super kontakt ukrywa się socjopata. Ludzie to nie są roboty, a życie to nie jest sąd rodzinny. Osobiście nie chciałbym mieć z taką osobą nic do czynienia.
OP: > @Opportunist: pomyśl o takim combo, op znajduje sobie nową laskę, przyprowadza do swojego pokoju bo w końcu płaci za pokój i POMAGA przy domu. Nagle wraca jego ex z nowym partnerem i cała rodzina oglądają sobie telewizor.
@swan123:

No i tak właśnie mogłoby być. Ja nie mam temu nic przeciwko. Jakby mieli dziecko to ja mógłbym się nim zająć od czasu do czasu w ramach pomocy. Lepiej
abc: @OP

To aż smutne. Czytając co wypisuje normiactwo nie mam już żadnych wątpliwości, dlaczego w tym kraju nikt nigdy nie rządził racjonalnie. OPie, daruj sobie pytanie wykopu i postępuj jak chcesz. Jak dla mnie nie robisz nic złego. Jeśli płacisz za pokój, to masz do niego prawo. Gdyby chcieli Cię z niego wyrzucić, to okres wypowiedzenia wynosi 3 miesiące.

Ludzie kierują się w życiu emocjami a nie rozumem i doprowadzają