Wpis z mikrobloga

@Kristof7: Absurdalne pieniądze. Typ nawet nie łapie się do reprezentacji.

Z jednej strony chwali się, że Boehly chciał możliwie wesprzeć Tuchela (który ostatnio powiedział, że może i nikt w tym oknie nie przyjdzie, w co jestem w stanie uwierzyć) a z drugiej próba ściągnięcia za wszelką cenę pięciu średnich grajków, którzy nie chcieli transferu do Chelsea to totalne frajerstwo, bo desperacja jest już ewidentna i teraz dowolny kopacz się po czole,
Typ nawet nie łapie się do reprezentacji.


@Warzywo: I łatwo nie będzie mu tam grać regularnie, chyba żadna reprezentacja nie ma tylu klasowych, środkowych obrońców. Deschamps Fofanę na listę rezerwowych zazwyczaj wstawiał.

Boehly chciał możliwie wesprzeć Tuchela


To działa w dwie strony, jak piłkarze sprowadzeni nie wypalą to stołek TT mocno się zatrzęsie.

próba ściągnięcia za wszelką cenę pięciu średnich grajków, którzy nie chcieli transferu do Chelsea


?
@Kristof7: No ale za ~80 milionów można by jednak oczekiwać filaru reprezentacji a nie nieregularnego rezerwowego. Chelsea przepłaca, to raz, ale rynek w ogóle zwariował, biorąc pod uwagę pogłoski o tym, że kwota, za którą ManU miało ściągnąć Antonego wynosiła prawie 100 milionów.

Tuchel wydaje się mieć więcej talentu do odpalania dziwaków, niż prowadzenia gwiazd, to prawda, ale tutaj niestety bardzo mocno widać, że życie to nie FM i z dostępnością
filaru reprezentacji


@Warzywo: Ja bym za Varana tyle nie dał. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście, że Chelsea przepłaca ale tak jest zawsze z piłkarzami u21. Prosty przykład CHO, Bayern dawał za niego 70-80 milionów euro...

Ja ciągle uważam, że Chelsea nie była zainteresowana De Jongiem na poważnie. Raczej było zapytanie a piłkarz rzekomo nie chce się ruszać z Barcelony. Wszelkie informacje też głównie płynęły z Hiszpanii a