Wpis z mikrobloga

W końcu jest gotowy! Udało się przygotować specjalny artykuł, z dedykacją dla wszystkich uczestników i fanów akcji #barylkakrwi ! :)

Kilka miesięcy temu wraz moją żoną i @przemi_88 mieliśmy okazję być w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu.

By móc przygotować niniejszy materiał, Przemek kontaktował się z kierownictwem ośrodka. Oczywiście nie było żadnych problemów, a cały ośrodek pozwolono nam obfotografować do woli.

Mam nadzieję, że uznacie ten materiał za ciekawy, być może nawet się z niego czegoś dowiecie :) Tak czy inaczej, powinien on nam pomóc dalej promować naszą wspólną akcję :)

Zapraszam do czytania: http://www.wykop.pl/ramka/1799644/oddawanie-krwi-i-plytek-krwi-jak-to-tak-naprawde-wyglada-specjalnie-dla/

Pozdrawiam serdecznie :)

#barylkakrwi #mikroreklama #spamlista
noisy - W końcu jest gotowy! Udało się przygotować specjalny artykuł, z dedykacją dla...

źródło: comment_zEi1VQGJ8dzfBnHLx4zbGSY0mfKXEHL1.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
Jesteś się na tej liście, ponieważ wcześniej udzielałeś(aś) się na mikro w tagu #barylkakrwi. Pomyślalem, ze może Cię to zainteresować

@Simonus, @klawiszowy, @Scorpio412, @feniu, @Anubis94, @Fafu, @speerpre, @a3ViYQ, @Szarlejowiec, @chlopiec_z_zapalkami, @to_jest_chyba_kurcze_zart, @galaxie500, @hornat89, @bnormal, @Wapniak, @piekarSOAD, @zac0l, @klekseusz, @stigi, @mrmydlo, @Druidowski, @only, @krisip, @GrabkaMan, @ursua, @
  • Odpowiedz
Jesteś się na tej liście, ponieważ wcześniej udzielałeś(aś) się na mikro w tagu #barylkakrwi. Pomyślalem, ze może Cię to zainteresować

@Czlowiek, @skibi, @sirbober, @soaringsing, @Bimbermaeister, @mosci_K, @#!$%@?, @Diabl0, @Dariel, @Mandras, @evesia, @Tomrac, @pococimojlogin, @cekaone, @olek0017, @RomeYY, @farbadookienn, @inverted, @DominantSpecies, @Patrol220, @volden, @Albinicz, @said, @marcinGee, @Nieskonczony_logi, @michalo94,
  • Odpowiedz
Jesteś się na tej liście, ponieważ wcześniej udzielałeś(aś) się na mikro w tagu #barylkakrwi. Pomyślalem, ze może Cię to zainteresować

@PanKawa, @noisy, @rdk88, @notdot, @bartek138, @elsaha, @shymon, @wspodnicynamtb, @kaef, @andrzej194, @Sauweren, @Jarek, @Traviu, @Krolowiec, @KorwinMocnoMasakrujeMlodegoLewaka, @Taiffun, @ambiwalencja, @Anorax, @Nolimit, @Koszatniczka, @kawayo, @osob, @c.....y, @november, @jakubste, @
  • Odpowiedz
Jesteś się na tej liście, ponieważ wcześniej udzielałeś(aś) się na mikro w tagu #barylkakrwi. Pomyślalem, ze może Cię to zainteresować

@goblin21, @F0rT3hW1n, @minio_spedition, @Wickerie, @Kuba_prezes, @cherryq, @DoubleFace, @aski, @zgubilam_kredki, @Franek666, @manimalia, @N...d, @skrzat009, @facke, @pivo14, @Frondeus, @karolziom22, @DeXteR25, @roman-jakubowski, @salet, @majas, @jamesbond007, @alenacomnielogin_, @Musiek_, @Solitary_Man, @
  • Odpowiedz
@Musiek_: ostatnio nie miałem z nim kontaktu, więc nie bardzo wiem co u niego. Artykuł musiałem w większości przygotować sam, jednak całość z początku organizował i popchnął do przodu właśnie @przemi_88 :)
  • Odpowiedz