Wpis z mikrobloga

@Kwiki: Ale ja tam wkleiłem potem screena żeby miała do pozwu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@suqmadiq2ama: ale to już takie podrabiane dowody... Myślę, że żaden sąd by nie uznał zrzutów ekranu. Post musi cały czas wisieć, a jak w dniu rozprawy na przykład byś usunął, no to klops, powódka od razu przegrywa sprawę.
@depralin: Teraz trzeba z 10k, mój papug bierze 2,5k za samo napisanie pierwszych papierów ( ͡° ͜ʖ ͡°) za 2k to można wykupić usługę napisania i wysłania jakiegoś przedsądowego wezwania do czegoś tam. Potem masz pierwszą sprawe za kilka miesięcy która polega na odroczeniu do następnej i ze 3 sprawy później i ze dwa lata może złożysz zeznania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@suqmadiq2ama: I ostatecznie czyn nie wyczerpie znamion przestepstwa, powod zostanie obciazony kosztami postepowania, ktorych nie zaplaci, bo nie ma z czego i to skarb panstwa poniesie te koszty, a rzekomy sprawca z wlasnej kabany bedzie musial zaplacic za swojego papuge.
@suqmadiq2ama: zastanawia mnie czy ta laska nie ma rodziny, znajomych czy jak ze po mirko pożycza xd a wy jak już musicie słać kasę obcym ludziom to chociaż jakimś potrzebującym wyślijcie albo chociaż jakiejś MIŁEJ osobie a nie takiej pyskatej ( ͡º ͜ʖ͡º)