Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: najbardziej zgniłem jak stwierdziła, że skoro mod usunął komentarz, to już jednak Cię nie może pozwać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szczęściarz z Ciebie, dobrze, że mody bronią przestępców i zacierają dowody, których nie da się już w żaden sposób odzyskać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: najbardziej zgniłem jak stwierdziła, że skoro mod usunął komentarz, to już jednak Cię nie może pozwać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szczęściarz z Ciebie, dobrze, że mody bronią przestępców i zacierają dowody, których nie da się już w żaden sposób odzyskać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kwiki: Ale ja tam wkleiłem potem screena żeby miała do pozwu ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama:

Szczęściarz z Ciebie, dobrze, że mody bronią przestępców i zacierają dowody,


Jeszcze nie było procesu, a ty już wydałeś wyrok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw, uważaj żeby mody nie wniosły przeciwko tobie prywatnego aktu oskarżenia, bo „zacieranie dowodów” to już pomowienie kogoś o przestępstwo ()
  • Odpowiedz
@pablooooo kilka lat temu zakładałem sprawę jednej osobie to wtedy wyniósł mnie adwokat 1800zl,sprawa prawie drugie tyle.
Tylko ze wtedy złotówka jeszcze byla coś warta.
I o co ona chce go skarżyć?
Z tego co pamiętam to takie bezpodstawne straszenie kogoś sądem też można podciągnąć pod paragraf.
  • Odpowiedz
uważaj żeby mody nie wniosły przeciwko tobie prywatnego aktu oskarżenia, bo „zacieranie dowodów” to już pomowienie kogoś o przestępstwo ()


@Ordynat_Michorowski: kurde, faktycznie. ( ͡° ʖ̯ ͡°) To najwyżej zrzucimy się razem z OPem na prawnika.
  • Odpowiedz
@depralin: Bo w komentarzu przypomniał, że kiedyś pożyczyła kasę i nie oddała w terminie ( ͡° ͜ʖ ͡°) szkoda chłopa, za takie coś pewnie zgnije w sztumie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz