Wpis z mikrobloga

@derigen90: @maegalcarwen: @moll: Jeżeli chodzi o zakończenie tego wyzwania to wyglądało to tak:

Udało im się wykonać zadanie – Poncyljuszowi zostało ok. 60 zł, natomiast posłowi Grasiowi ok. 28 (musiał jednak ze względów zdrowotnych ratować się pożyczką w wysokości 50 zł). Politycy zgodnie przyznali, że wyzwanie wymagało od nich wielu wyrzeczeń i mocnego zaciskania pasa, a samo doświadczenie wiele ich nauczyło.
  • Odpowiedz
@moll: Nie kojarzę motywu z kawą. Przybliżysz?

I z tego co pamiętam to tylko tych dwóch posłów brało udział w challengu więc nikt wcześniej nie odpadł.
  • Odpowiedz
@falden: no nie, brało kilku, ale większość z tych co się zdecydowali szybko odpadła.

Był taki jeden młody. Chyba z 1/3 tej kasy co dostali wydał na jakąś kawę na wypasie i powiedział, że on nie rozumie jak ludzie mogą pić taką zwykłą ze sklepu. Wyciągał tą puszkę i podawał dziennikarzowi do powąchania.
Ja wtedy nie byłam w stanie zrozumieć że ktoś jest w stanie tyle przepiertolić na jedną puszkę
  • Odpowiedz
@moll: ja zapamiętałem tylko ich dwóch, a pamiętam, że sprawę śledziłem od początku w super Expressie, który kupowaliśmy wówczas w dzień w dzień.
Ale może rzeczywiście na początku byli jacyś jeszcze.
  • Odpowiedz