Wpis z mikrobloga

@pokpok: ostatnio był ich artykuł ze paliwo bedzie po 5 zł, aż wszedłem z ciekawosci i przerośli moje oczekiwania. To ich 5 zł wychodziło wtedy gdy ktoś kupił opony na jakiejś stronie gdzie dawali 120 ziko upustu, przeliczyli ten upust na oszczednosc na paliwie. Ta strona to rak w czystej postaci, żadnych wartosćiowyvh informacji, masz tylko kliknąc na baitowy artykuł.
@wujek_mikazjusz no clickbaity mają wspaniałe, albo kiedyś mi wyskoczyło coś w stylu szybkie auto za 60 tys zł nie uwierzysz, no to chłop głupi myślał że sprawdzi jaka nówkę można za taką kasę kupić oprócz fiata pandy no i w artykule była mowa o jakimś parchu z 2010r. Ostatnio też że nowe Suzuki za 30k, tak tylko że do nabycia w Indiach xD
@pieknamarion: dobrze, stój w korku. nie zmienia to jednak faktu, że w centrum miasta, na trasach do 5 km rower jest najlepszym środkiem transportu. Powyżej 5 km to już tylko dla hobbystów. Skoro musisz 10 km, to może rzeczywiście nie jest to opcja dla Ciebie. Ale to wcale nie znaczy, że we Francji ludzie będą musieli dojeżdżać 10 km i więcej, a nawet setki km, bo rząd daje im dopłaty i
@lurker: Bo ja wiem. Dojeżdżałem 20km w jedna stronę w wawie. Szybciej niż metrem + z buta, wolniej trochę niż samochodem(albo i szybciej bo korki potrafią być zajebiste na dolince służewieckiej tak samo jak na Wisłostradzie) a dużo zdrowiej bo jednak 2h aktywności a nie siedzenie na dupie.