Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy będąc nieśmiałym, małomównym chłopakiem, mającym jakieś zainteresowania poza graniem w gry ma jakieś szanse na poznanie dziewczyny? Lvl 20 i cóż, powoli tracę nadzieję. W pracy poznać nikogo nie poznałem i raczej nie poznam (taka specyfika firmy), na uczleni (studiuję zaocznie) kontaktu nie mam z kimkolwiek, więc z dziewczynami też. Na innych kierunakch szukałeś? Tak, są, tylko co to zmienia skoro nie wiem jak podjeść i zacząć rozmawiać (nie mówiąc o tym, że czasu między zajęciami też nie ma zbyt dużo)? Na kółka studenckie nie chodzę bo żadne mnie nie interesuje. Poza pracą i uczelnią głównie przesiaduję w domu, nie mam ekscytującego hobby, które by mnie wyciągało do ludzi (składanie modeli samochodów, jazda na rowerze), na siłownię też nie chodzę bo się wstydzę, a na kursie językowym (raz w tygodniu chodzę) co prawda jest kilka osób, ale z nikim nie załapałem kontaktu lepszego (przychodzę, robię swoje i wychodzę, i z tego co zauważyłem to większość tak robi). Jakieś pomysły czy lepiej sobie odpuścić dziewczyny i jakiekolwiek znajomości damsko-męskie i skupić się na prac i zarabianiu pieniędzy (mama mi mówi, że jak będę dobrze zarabiał to napewno jakaś się mną zainteresuje, ale mnie to nie pasuje bo nie chcę być z kimś dlatego, że będę miał pieniądze)?
#rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #pytaniedoeksperta #niesmialosc #samotnosc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63066cfb1eed4ee6f4af86a1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 15
Na kółka studenckie nie chodzę bo żadne mnie nie interesuje. Poza pracą i uczelnią głównie przesiaduję w domu, nie mam ekscytującego hobby, które by mnie wyciągało do ludzi (składanie modeli samochodów, jazda na rowerze), na siłownię też nie chodzę bo się wstydzę, a na kursie językowym (raz w tygodniu chodzę) co prawda jest kilka osób, ale z nikim nie załapałem kontaktu lepszego (przychodzę, robię swoje i wychodzę, i z tego co zauważyłem
@costusmierdzi: Mnie bardziej irytuje wrzucanie masy ludzi do jednego worka z napisem "młody"/"młoda". Potem się to wszystko zlewa i nie wiadomo kto jest kim. Z użytku wypadło na przykład sformułowanie "w sile wieku". Już nikt nie jest "w sile wieku", wszyscy są młodzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wioslarz-umyslow: Tak jakby hobby miało dać tą dziewczynę z nieba xD. Największy problem u niego to małomówność i nieśmiałość, bez tego nic się nie uda. Sam mam pełno hobby, a nie umiem znaleźć nawet znajomych, bo nie mam social skillów.

@Kamilo67: nie mam pojecia o czym mowisz. Nie napisalem nic o hobby. Chyba zbyt wiele sobie dopowiadasz.
@Kamilo67: to oprócz tego do czego się odniosłem zobacz jakimi argumentami się odniosłem. Nie ma tam nic o hobby ani o żadnym wolnym czasie. Skoro robisz sobie tak daleko idące założenia na podstawie dwóch zdań to nie dziwię się, że twoje własne wnioski na temat przz siebie poruszony mogą być dalekie od rzeczywistości. Myślę, że opiarcie się na faktach pozwoli być bliżej rzeczywistości niż bazowanie na domysłach, zwłaszcza, że fakty są