Wpis z mikrobloga

  • 605
Przycisnął dzisiaj głód w Astrze przy Horbaczewskiego. Bar na samej górze obok wybiegu dla kaszojadów. "Danie dnia" 25zł:
- fasolowa,
- schabowy, ziemniaki, buraczki, surówka,
- kompot.
Wszystko o dziwo poprawne. Zupa bardzo smaczna (trochę za dużo soli...), schabowy smaczny (z kuchni słychać, że tluką na miejscu). Chyba nawet smażony na smalcu. Kompot treściwy, nieprzesłodzony. Fakt, że fajnie jakby to kosztowało w barze 15-17zł, ale ceny wszędzie oszalały. Definitywnie wolę np. to, niż burgera z Pasibusa ;-)
#wroclaw #jedzenie71
bachus - Przycisnął dzisiaj głód w Astrze przy Horbaczewskiego. Bar na samej górze ob...

źródło: comment_1661363693GO4vKgJVhxaHgSvvnJV2Vf.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@bachus: kurde stary cena swietna za prawdziwy obiad.

Tymczasem frajernia i dzieciarnia kupuje "burgery" w pasibusie czy u pewnego alimenciarza.
  • Odpowiedz
Przycisnął dzisiaj głód w Astrze przy Horbaczewskiego. Bar na samej górze obok wybiegu dla kaszojadów. "Danie dnia" 25zł:

- fasolowa,

- schabowy, ziemniaki, buraczki, surówka,

- kompot.

Wszystko o dziwo poprawne. Zupa bardzo smaczna (trochę za dużo soli...), schabowy smaczny (z kuchni słychać, że tluką na miejscu). Chyba nawet smażony na smalcu. Kompot treściwy, nieprzesłodzony. Fakt, że fajnie jakby to kosztowało w barze 15-17zł, ale ceny wszędzie oszalały. Definitywnie wolę np. to,
  • Odpowiedz
  • 0
@bachus #!$%@? mnie bierze jak biorę taki obiad a na ziemiakach bez pytania #!$%@? koperku. #!$%@? mnie od tego w nosie a do tego smakuje jak gówno.
W nienawiści do koperku tak zostałem wychowany
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@murison karmazyn też mnie odrzuca. Zupy smakują, jakby ktoś "Kucharka" rozcieńczył. Ech, mieć takie miejsce przy biurach i Astrze i takie mieć jedzenie słabe - no ale zawsze siedzą z dwie osoby, więc może mają grupę docelową.
W Astrze też na Społem mają gotowe rzeczy ma ciepło - polecam żeberka i małe golonki te w siatce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bachus: w bube masz picke na hallera w lunch time. Kurcze w Lubinie w piekielnej kurze w tej cenie jest zajebisty obiad. Szkoda ze przesolony ble
  • Odpowiedz