Wpis z mikrobloga

Mirasy mam pytanie dotyczące DreamSpark - MSDNAA. Mam obecnie pobranego Windowsa 8 x64. Widzę, że doszedł do pobrania Windows 8.1. Czy jakbym chciał pobrać 8.1 to będzie to traktowane jako nowe zamówienie i dostanę nowy klucz czy system stwierdzi, że już nie mogę pobrać nowej kopii, bo mam już Win 8? Bo np. w przypadku Win 7 można dostać 2 klucze, do wersji z SP1 i bez.

#microsoft #dreamspark #msdnaa
  • 7
@yacolek: To wiem. Mam zrobioną aktualizację, ale szykuje mi się format i chciałbym od razu zainstalować czystą wersję 8.1, bez żadnego dogrywania. Myślałem, że ściągnę sobie obraz z 8.1 i zainstaluje z kluczem do 8 :P

@lukaszlew77: Dzięki za info.
@Stixer: niestety nie przejdzie, bo próbowałem :< Klucz nie pasuje do tej wersji systemu bla bla bla. A z siódemką mogłeś dostac dwa klucze, bo jakims cudem pozwalało pobrać wersję angielską i polską jako dwie różne - w przypadku win8 chyba już to nie przechodziło.

Swoją drogą wiadomo na ile jest ta licencja i co się dzieje, gdy wygaśnie mi abonament dreamspark premium? Skonczyłem I stopien studiów i wygasa mi niby
@yacolek: Po zakończeniu studiów można nadal używać.

@lukaszlew77: Nie będę się bawić :P

@xaxes: Właśnie czytam o tych sposobach na pobranie oficjalnego obrazu 8.1 z serwerów Microsoftu i coś tam jest wspomniane o "generic key", a potem o podmiance na swój właściwy. Może tym sposobem mi się uda :P