Wpis z mikrobloga

Odpowiedzcie mi Mirki szczerze, czy jeśli interesuje mnie szeroko pojęta informatyka, ale nie samo w sobie programowanie, jakoś nie widzę siebie jako #programista15k , po prostu widzę, że są tam inne, ciekawsze zawody to czy naprawdę warto kończyć studia?

Bo po prawdzie będę miał po nich tylko papierek, który zapewne ułatwi znalezienie pierwszej pracy, ale czy warto dla tego marnować jeszcze te 2,5 roku?
Czy nie lepiej tego czasu spędzić pracując w jakichś firmach i nabywając pierwsze doświadczenie? Z drugiej strony ta opcja niesie ryzyko, że nigdzie mnie mogą nie chcieć przyjąć, albo może być ciężko z rozwojem i postępami na mojej ścieżce kariery.

#studbaza #pracbaza
  • 10
po prostu widzę, że są tam inne, ciekawsze zawody to czy naprawdę warto kończyć studia?


@Tratak: Branża IT to nie tylko programowanie. Znajdź jakąś działkę, która chodź trochę się podoba i działać.
@typ_z_internetu_pro aktualnie to kończę 2 semestr, ale i tak myślę nad zaocznymi
@Maffiozzo97 @pravvdaboli jeśli chodzi o zawody to celowałbym w coś w typu fronted developer, UX/UI designer. Choć interesują mnie jeszcze systemy ERP, ecommerce oraz branża marketingowa i rozrywkowa w internecie.
@sepuqqu wiadomo, ale jednak skłaniam się ku przejściu na zaoczne