Wpis z mikrobloga

@saakaszi: To po kolei:
1. Precyzyjnie to wg OKO wykonał 3 napisy: "tu będzie techno", "świeckie państwo i "PiS won".
2. "Prawica" to nie jest jedna osoba. Niżej ten sam Warzecha np. broni manifestacji LGBT i parodystycznej kato-waginy (tzn. nie broni jej wprost, ale sygnalizuje poważne problemy interpretacyjne).
3. Przepis o obrazie uczuć religijnych powinien być wyeliminowany z KK. Ale nie z niego będzie sądzony podejrzany (jak mógłby sugerować wpis), tylko
Pobierz Dutch - @saakaszi: To po kolei:
1. Precyzyjnie to wg OKO wykonał 3 napisy: "tu będzi...
źródło: comment_1661177745FgFWmdW55RoQ9QGQBzl4il.jpg
@Dutch zgadzam się z tym co piszesz o niszczeniu zabytków, co nie zmienia faktu że bagatelizowanie tak rażącego naruszenia norm społecznych jakim jest wyrzucenia psa z 8 piętra na zasadzie "to zwierzę a nie człowiek więc kary pozbawienia wolności nie można orzekać", jest przejawem skrajnego dzbanizmu pana Warzechy.
No chyba że Pan Warzecha uważa że kara 1,5 roku pozbawienia wolności jest adekwatna dla przypadków zabójstwo człowieka. Ale wtedy też jest dzbanem.
@saakaszi: Jako "prawak" uważam, że kara jest nieadekwatna do czynu. Powinien dostać bezterminowe leczenie psychiatryczne bo to typ skłonny do wybitnych aktów przemocy (inaczej nie mogę nazwać zrzucania żywej istoty z takiej wysokości). Póki nie będzie udowodniona poprawa stanu psychicznego sprawcy powinien siedzieć w zakładzie psychiatrycznym. Dziwi mnie to, że tak rzadko korzysta się z tej procedury.
@saakaszi: zgadzam się z: "kara - tak, ale nie taka" - powinni chłopa też #!$%@?ć z 8 piętra, jak przeżyje, to powinien sam wstać, poradzić sobie, taka kara lepsza od półtora roku siedzieć za pieniądze podatników.
@Niemamwiedzy:

zgadzam się z tym co piszesz o niszczeniu zabytków, co nie zmienia faktu że bagatelizowanie tak rażącego naruszenia norm społecznych jakim jest wyrzucenia psa z 8 piętra na zasadzie "to zwierzę a nie człowiek więc kary pozbawienia wolności nie można orzekać", jest przejawem skrajnego dzbanizmu pana Warzechy.

Zgadzam się, nieszczęśliwie to sformułował. Sam kocham psy (do tego stopnia, że na telefonie mam parę zdjęć losowych, które z jakiegoś powodu lubią
@Niemamwiedzy:


zgadzam się z tym co piszesz o niszczeniu zabytków, co nie zmienia faktu że bagatelizowanie tak rażącego naruszenia norm społecznych jakim jest wyrzucenia psa z 8 piętra na zasadzie "to zwierzę a nie człowiek więc kary pozbawienia wolności nie można orzekać", jest przejawem skrajnego dzbanizmu pana Warzechy.
Zgadzam się, nieszczęśliwie to sformułował. Sam kocham psy (do tego stopnia, że na telefonie mam parę zdjęć losowych, które z jakiegoś powodu lubią