Wpis z mikrobloga

Fani #got którzy obawiali się #rodsmoka mogą odetchnąć z ulgą - najnowszy serial HBO daje radę.

Nie będę się rozpisywał, powiem tylko tyle - serial został wyciśnięty na maxa. To co najlepsze było w Grze o Tron - znajdziecie w Rodzie Smoka.

Charakteryzacja - super. Kostiumy - boskie (szczególnie Daemon na turnieju rycerskim <3). Widoczki - imponujące. Smoki wyglądają lepiej, niż w Grze o Tron. Już widać, że gwiazdą serialu zostanie Matt Smith w roli Daemona Targaryena. Przyćmiewa wszystkich innych aktorów na ekranie, chociaż naprawdę ciężko się przyczepić tutaj do kogokolwiek (no może poza Lordem Corlysem, ale już nie chce mi się rozpętywać od nowa gównoburzy).

Pierwszy odcinek to dopiero wprowadzenie do historii, dlatego nie oczekujcie jakichś spektakularnych zwrotów fabularnych. Jest po prostu wystarczająco, by się wkręcić.

Grze o Tron to nie dorówna, ale taka jest już natura spin-offów. Nie są w stanie rywalizować z oryginałem. Nie mniej to naprawdę może być przedni serial fantasy.

PS. Jedynie mógłbym się przyczepić do pewnego pospiesznego wątku króla. Jakby to powiedzieć nie spoilerując... zmienił zdanie w ważnej kwestii błyskawicznie, chociaż miał #!$%@? na tym punkcie. Trochę mi to zajechało pośpiechem z 8 sezonu Gry o Tron.

#seriale
waro - Fani #got którzy obawiali się #rodsmoka mogą odetchnąć z ulgą - najnowszy seri...

źródło: comment_16611624644usyjBJ4sk1cevdqw9Syub.jpg

Pobierz
  • 14
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@waro: ależ są, mniej lub bardziej ciemnoskórych nacji w uniwersum PLiO jest na pęczki (nawet część Dornijczyków można zrobić ciemnych i trudno byłoby się o to przyczepić), ale lepiej wrzucić czarnego gościa jako przedstawiciela najbardziej aryjsko wyglądającej rasy w uniwersum ( )

Anyway, większe głupotki przechodziły w serialu. Pewnie gdzieś tam kiedyś obejrzę, ale znajomość zakończenia mnie specjalnie nie zachęca ( ͡° ͜ʖ ͡
@waro: -

serial został wyciśnięty na maxa.

Napewno nie wycisnęty na maxa bo dostajewmy znowu jasnowłosą babkę tylko teraz bedzie utrzymywać tron a nie go zdobywać. Mam nadzieje, że smak serii nadadzą poboczne wątki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To co najlepsze było w Grze o Tron


Zobaczymy bo jak na jeden odcinek i takie odważne tezy.