Wpis z mikrobloga

Za każdym razem to samo.
Cały rok planuję 2 tygodniowy urlop w sierpniu, ze względu na wakacyjne przestoje klientów. Pracownicy znają już ten tryb i także swoje plany mniej więcej sobie tak układają. Oczywiście jeżeli chce ktoś urlop w innym terminie to także sobie taki wybiera.

I co roku powtarza się ten sam schemat, wyjeżdżam na tygodniowe wakacje. Pierwszy i drugi dzień spoko, a od trzeciego dnia zaczyna się kombinowanie co by może skrócić urlop o jeden tydzień. Na komunikatorze wysyłam zapytanie czy może ma ktoś ochotę przesunąć drugi tydzień urlopu i wyjechać w trasę. W tym roku było oczywiście to samo, w środę zamiast myśleć sobie o pięknej chorwackiej plaży, to już organizowałem sobie pracę na kolejny tydzień.
To jest chyba już jakiś większy wymiar #!$%@?, pracować cały rok i oczekiwać wypoczynku w wakacje, po to by po 3 dniu wyjazdu myśleć tylko o tym, by wrócić do pracy. Oczywiście, gdyby kierowcy nie chcieli wyjechać to by się nie udało to. Ale jaks tak zawsze się składa że po tygodniu w domu chcą się znowu wyrwać na 5 dniową trasę.
#bekaztransa #spedycja #pracbaza #zalesie
Pobierz
źródło: comment_1661160092hWe7a8slIyNe6C8reTF90A.jpg
  • 11
@absoladoo: to raczej nie chodzi o pieniądze, bo lepiej byłoby jeszcze tydzień nie jeździć. 90% klientów ma jeszcze urlop i żeby obrobić te auto, to aktualnie staram się jak małpa w cyrku xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xspeditor: ja to umiem się odciąć od całego otoczenia tylko w święta grudniowe

urlop na tym stanowisku to jest fikcja i najgorsze jest to, że przez te branże znienawidziłem wszystkie święta i tego typu, bo w głowie to tylko kłody pod nogi w planowaniu taboru ( )
@oskrz: Urlop Grudniowy to prawda, rzecz pewna i tam się można wyluzować. Ale i tam jest zagadka, w zależności od tego jak wypada 3 Króli, zastanawiam się czy startować 2 stycznia czy też nie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xspeditor: o faktycznie i jeszcze się trafiają strzały między świętami a sylwestrem "w kółku" i namawianie kierowców, że wróci 31.12 najpóźniej wieczorem xD