Wpis z mikrobloga

Szkoda że rodzice tak bardzo zaniedbali mój rozwój. Widzieli że siedzę całymi dniami sam w pokoju z depresją. Zamiast zabrać mnie do psychologa, zapisać na jakieś dodatkowe zajęcia, może jakiś sport, pomoc rozwinąć jakieś pasje to nie zrobili nic. Pewnie byli za to zadowoleni że nie zawracam im dupy i sami mogli oglądać w spokoju telewizję cały dzien #przegryw
  • 41
zapisać na jakieś dodatkowe zajęcia, może jakiś sport, pomoc rozwinąć jakieś pasje


@Mr_Beniz: na sportach i tak byś był tępiony. Nikt ci też w galę nie zabraniał grać. Ale pewnie wykopem superior intelektualny nie będzie się zniżał do tak plebejskiego sportu. A poza tym - jakie ty pasje miałeś? Pewnie żadne ale to rodzice musieliby wpaść co ty chciałbyś robić i musieliby cię zadowolić.
@Jajoglowiec: ja #!$%@? obwinianie dziecko nie zna i nie rozumie świata o to, że nie wyszło samo z depresji....
Skoro dorośli rodzice OPa nie ogarniali to pewnie on miał być doktorem psychiatrii w wieku 5 lat i sam siebie wyleczyć...
Myślenie życzeniowe

@Mr_Beniz: współczuję teraz możesz sam sięgnąć po pomoc i pracować nad sobą - to zawsze wymaga trochę pracy ale nie poddawaj się