Wpis z mikrobloga

@TurboDynamo: OK to powiem co robiłem:

-jestem u 4 psychiatry, masa leków brana i nic nie dało to póki co
-3 terapeutów, nic to nie dało, nawet się dowiedziałem od jednego, że terapia nie jest w stanie mi pomóc. no ale jak znasz terapie na social skilla i dynamizm to chętnie posłucham
-medytacje i techniki oddechowe - nie czuję tego, nie pomaga mi to
-książki terapeutyczne - niestety, ale większość jest
@TurboDynamo: Jak nie wierzysz, że próbowałem to ciebie nie przekonam. Widocznie to tobie terapia jest potrzebna, bo widzę uparcie siedzisz w swoich przekonaniach i nie ufasz ludziom ¯\_(ツ)_/¯.

Pomijając, że nie napisałem, że nie dbam o siebie, ale wkurza mnie sugerowanie, że to wina siedzenia od kompa jedynie i najlepiej jakbym całkowicie według was zrezygnował nawet z kontaktów ze znajomymi z neta, no ale widzę nie ma sensu dyskutować, w końcu
Jak nie wierzysz, że próbowałem to ciebie nie przekonam. Widocznie to tobie terapia jest potrzebna, bo widzę uparcie siedzisz w swoich przekonaniach i nie ufasz ludziom ¯_(ツ)_/¯.


@Kamilo67: faktycznie potrzebuje terapii bo uznaje badania naukowe zamiast wierzyć randomowi z internetu xDDDDDDD
@TurboDynamo: Takie badania naukowe, że nawet nie potrafisz dać linka do badań, gdzie rzekomo terapia leczy social skilla, jak to robi, jaka jest procentowa skuteczność. To samo z lekami, nie dałeś badań, bo nie potrafisz. Tobie jest po prostu łatwiej i wygodniej tak, bo naczytałeś się że terapia pomaga, więc uznałeś, że każdy problem świata tym się wyleczy. Stawiasz tezy, że wszyscy nas kłamią i ktoś wierzy w blackpill, czego nie