Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Niemamwiedzy: on też płaci podatki i ma prawo do hospitalizacji tak samo jak każdy. Jakby podatków nie płacił, co jest niemożliwe, to też ma prawo wg. konstytucji.
Ktoś ćpa, ktoś pije, pali, obżera się a inny uprawia niebezpieczny sport, jeździ niebezpiecznie samochodem albo jeździ bezpiecznie ale ma np. już łyse opony. Już wolę żeby te pieniądze poszły na nich niż na ciebie - osobę, która mówi komu się należy a komu
@Dimi

Już wolę żeby te pieniądze poszły na nich niż na ciebie - osobę, która mówi komu się należy a komu nie.


Place podatki, a nawet gdybym nie płacił to mam prawo do leczenia wg konstytucji.

Dlaczego chcesz mi je odebrać? Czy nie uważasz że i Ty teraz, mierząc przyjęta przez siebie miarą, nie zasługujesz na leczenie, bo jesteś dokładnie taki sam jak ja i odmawiasz dostępy do służby zdrowia osobom które
@Dimi powiedziałeś dokładnie to samo co i ja, podlane przy tym sosem pozorowanej empatii wzgledem drugiego czlowieka, ale tylko tej konkretnej kategorii ludzi, która nie ma poglądów sprzecznych z Twoimi.

Podobnie jak i ja, w przypadku gdy chodzi o tego ćpuna, gdyby doszło do sytuacji kryzysowej zapewne nie odmówiłbyś mi pomocy.

I o ile mi zupełnie nie przeszkadza twój poglad, czy kierunek w którym zmierzasz (bo kilka osób wyżej napisało podobna uwagę-
@Niemamwiedzy: co za bzdury. Oczywiście, że poglądy są sprzeczne z moimi. Po prostu nie lubię kiedy ktoś wyskakuje z tekstem o podatkach bo jest to zwyczajnie nieprawda i ukazuje hipokryzję w pełnej okazałości. Większość ludzi o siebie nie dba w ten czy inny sposób a dyskryminacja tych, z którymi zachowaniami się nie zgadzamy jest społecznie krzywdząca.
@Dimi Nie odróżniasz hipokryzji od populizmu. Hipokryzją by było gdybym sam walił twarde dragi (albo miałbyś dowod na to że prowadzę mocno autodestrukcyjny tryb zycia) a potem bym pisał na tym protalu że on nie ma prawa się leczyć. Nie masz żadnych dowodów w tym kierunku, więc zarzucanie mi hipokryzji jedynie neglizuje Twoje ograniczenia intelektualne i to że nie znasz znaczenia słów których używasz. To co napisałem moze byc kwalifikowane jako populizm
@Niemamwiedzy: nie, użyłem bardzo dobrego sformułowania, po prostu nie umiesz tego dostrzec. Stawiam diamenty przeciwko orzechom, że nie dbasz o siebie tak jakbyś mógł, nikt nie jest idealny. Zatem ćpun mógłby powiedzieć, że nie chce aby jego podatki szły na leczenie twojej (wstaw dowolne). Wymagasz od innych żeby o siebie dbali a sam tego nie robisz, prędzej czy później coś cię dogoni jak każdego i tylko będziesz sobie mógł pluć w