Wpis z mikrobloga

@Hangry: ale co ty smisnykolo opowiadasz, normalną kobitę sobie znajdź, jak to wśród wolnych połowa to brudnopisy z bombelkami. A co ci to przeszkadza, zbyt wybredny jesteś, masz za duże wymagania.
Najsmutniejsze jest to, że chociaż ma gówniaka, 30 lat, paskudny bazgroł na plecach, najwyraźniej roszczeniowe podejście i nawet nie widać jej twarzy to i tak znajdzie się mnóstwo zdesperowanych kolesi, którzy będą nią zainteresowani.

Gdyby faceci nie zachowywali się tak jak się zachowują i mieli trochę szacunku do siebie, opis tej pani wyglądałby zupełnie inaczej.
nawet nie widać jej twarzy


@ForTheEvulz: Na drugim zdjęciu było widać jej twarz bardzo dobrze i dałbym jej co najmniej 35 lat. Kiedyś mogła być bardzo ładna. Np. przed urodzeniem gówniaka. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Wymogi stawia więc rozsądne.


@Yurusenai: Może i rozsądne, ale nierealistyczne. Żaden szanujący się i ogarnięty facet nie będzie się babrał z starym urwiskiem posiadającym dziecko - no nie bądźmy śmieszni. Mogła od razu napisać, że nikogo nie szuka tylko jest ciekawa jak wyglądają faceci w jej okolicy XD

W ogóle wydaje mi się, że społeczeństwo strasznie krzywdzi kobiety pobłażliwością wobec nich. Jak masz ulanego faceta to dostanie on mnóstwo komentarzy "wiesz,
Moim zdaniem, ten opis to tak naprawdę ostatnia próba ratowania starego życia (tj. takiego, gdzie ona stawia warunki, bo jest tego "warta") i dobra mina do złej gry pic rel. Z jednej strony laska z wybujałym ego i przekonana o swojej niesamowitej wartości, a z drugiej mocno się rozpisała, czego tego typu dziewczyny nie robią.

Ja to widzę tak:

1. Szukam sponsora mnie i mojej córki, ale nie mogę tego powiedzieć wprost,
Pobierz bezbekpol - Moim zdaniem, ten opis to tak naprawdę ostatnia próba ratowania starego ż...
źródło: comment_1660987047a4eRPzpaX8N4X6TD40omeF.jpg
@bezbekpol: oczywiście że znajdzie betę ale to i tak się źle dla niej skończy. Wiesz jak wyglądają takie zwiazki? Przychodzi beciak, daje zasoby, dostaje ruchanie. Z każdym miesiącem musi wkładać więcej zasobów a dostaje mniej ruchania. Po jakimś czasie przychodzi frustracja i zrywają ze sobą. Później jeszcze kilka razy do siebie wracają bo po powrocie jest więcej seksu. I tak po 3 latach oboje mają #!$%@? życie i psychę
@greenbong: Nie. To o czym ty piszesz, to czysty sponsoring, gdzie facet daje hajs i wymaga. Laska jest dla niego pewnego rodzaju towarem, który używa jak chce i kiedy chce. Beciak natomiast, to... samiec beta, czyli po prostu typ, który skacze wokół laski jak piesek. Niczego nie wymaga, jednocześnie dając wszystko, czego jego pani zażąda.