Wpis z mikrobloga

Dziś mikro wygląda jakby poszedł jakiś przekaz z centrali "prawak szkaluje panią premier" i cyk, całe mikro zawalone memami i wpisami o tym jak to bardzo prawakom przeszkadza. Czy pojawiły się jakieś wpisy prawaków na mikro które są widoczne i plusowane o tym? Nie.

Jeden gość zrobił screena z trzema plusami XD Potężna reprezentacja prawicy na wykopie, faktycznie - łącznie 4 osoby XD
https://www.wykop.pl/wpis/67235083/o-nie-dorosla-kobieta-pije-alkohol-i-tanczy-to-na-/

Jest więcej wpisów o tym, że prawakom to przeszkadza niż ten prawak dostał plusów XD
Czy są jakieś wpisy oburzonych prawaków? Generalnie nie ma nic plusowanego na tyle, aby mi się pojawiło. Czy te wpisy są powszechne? Raczej nie skoro mi się udało zauważyć 1-2.

Czy wy byście mogli chociaż formować swoje zdanie na podstawie prawdziwych wydarzeń a nie jakichś swoich projekcji?
Ci ludzie jeszcze robią kopuj-wklej swoich wpisów i sobie je nawzajem plusują. Nawet zwykle nie czytają tego co jest poniżej w komentarzach tylko dawaj - prawak zły, trzeba opisać co on sobie na pewno myśli, chociaż prawie żaden się nie wypowiedział XDDDD

#bekazprawakow #bekazlewakow #urojenialewakoidalne #neuropa #shitwykopsays #finlandia #polityka
  • 21
Ty a kto pisze że chodzi tylko o wykop? Co to za fikoły?


@Devhar: Spoko, a gdzie są ci oburzeni prawacy? Są jakieś artykuły o tym, że już nie wolno imprezować (bo z wpisów ludzi wynika, że o to się najbardziej prawacy prują)? Jakieś wpisy o tym?

Nie bierzecie pod uwage, że część z nas w tym mnie to po prostu bawi?


@Frasad: Ale z tego co widzę to bawi
@Devhar: Okej jest jakiś ziomek i go wygooglowałem - mógłby być prawakiem w Polsce. On jest chyba bardziej oburzony o to, że tam dochodzi do satanizmu, orgii i współpracy z Rosją niż o to, że wypiła drinka. W sensie to co pojawia się w memach to podobno fakt, że prawakom przeszkadza imprezowanie. Tu jak widzisz gościowi przeszkadza (urojona bo urojona) msza satanistyczna, orgia i jakaś równie wyobrażona współpraca z Rosją. Okej,
Jakoś nie widziałem oburzenia libkow, lewaków, neuropków, prawdziwych centrystów, cyklistów i cenzopapistów na to że Sanna Marina wypiła drinka lub osiem.


@Frasad: Ja oburzenia prawaków też nie widziałem dopóki mi @Devhar nie wkleił narodowego Lublina i jakiegoś kolesia od mszy satanistycznych XD Powiem szczerze - nie śledzę takich stron.
@jaszczur12: O, screen tego wpisu sam podlinkowałem w swoim. Możesz kliknąć w link. Miał wtedy 3 plusy. Widzę dobił do potężnych 21 XD To i tak wciąż mniej plusów niż powstaje wpisów o tym jak to niby bardzo przeszkadza prawakom.
o, kolejny dzisiaj z tą samą narracja. Umówiliście się jakoś?


@aegispolis: Tak samo jak wszyscy o podobnym zdaniu na wykopie - już o tym pisałem. Dwie osoby z podobnymi argumentami to na pewno część botnetu. Niemniej neuropę stać na więcej botów jak widać XD

Szkoda że sensu ma mało bo posty których szukasz były w gorących wczoraj, dlatego dziś są komentowane.


@aegispolis: Jakiś inny niż ten wytykający hipokryzję premier będącej