Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
#atencyjnysmuteczek (jak nie lubisz to zablokuj)

Dzień dobry!
Dziś jakże piękny dzień, choć bardzo słonecznie.
Muszę się pochwalić swoim śniadaniem: kanapki z pomidorem i serem x2, płatki miodowe kółka z mleczkiem i milkshake bananowy z Kauflandu, myślę, że będzie dużo energii na dziś, bo dziś aż 9 godzin w pracy i wracam bardzo późno, bo o 23 i na 8 znów do pracy, ale w niedzielę wolne, więc odpocznę.
Jak zaczęłam jeść to mam energię - tak wiem, szokujące ( ͡º ͜ʖ͡º) A to wszystko dzięki Wykopkom (ʘʘ)

Dziś jadę busem, fajnie, chłodno, klima jest i nawet pusto, ale drożej niż pociągiem, więc póki co wybieram pociąg, a wkrótce może będę w Krakowie mieszkać i będę mieć do pracy maksymalnie 30 minut - marzenie.
Mieszkania dalej szukam.
Psychicznie u mnie w miarę stablibie, choć muszę sobie jakoś radzić z myślami, że ludzie mówią o mnie złe rzeczy w pracy lub, że ciągle coś robię źle i ktoś na mnie krzywo patrzy. Jestem świadoma, że to siedzi tylko w mojej głowie i to są tylko moje wyobrażenia.

Dziś chciałam poruszyć temat daddy isues, ale nie będę mieć czasu na dyskusje, więc zostawię to do niedzieli lub poniedziałku ( ͡º ͜ʖ͡º)

Trzymajcie się dziś Wykopki, dużo uśmiechu, energii i miłego piątku!
smuteczek2000s - #atencyjnysmuteczek (jak nie lubisz to zablokuj)

Dzień dobry!
Dziś ...

źródło: comment_166090506023nXzyIn2pzEvIo73YdKGW.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach