Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
#atencyjnysmuteczek (jak nie lubisz to zablokuj)

Dzień dobry!
Dziś jakże piękny dzień, choć bardzo słonecznie.
Muszę się pochwalić swoim śniadaniem: kanapki z pomidorem i serem x2, płatki miodowe kółka z mleczkiem i milkshake bananowy z Kauflandu, myślę, że będzie dużo energii na dziś, bo dziś aż 9 godzin w pracy i wracam bardzo późno, bo o 23 i na 8 znów do pracy, ale w niedzielę wolne, więc odpocznę.
Jak zaczęłam jeść to mam energię - tak wiem, szokujące ( ͡º ͜ʖ͡º) A to wszystko dzięki Wykopkom (ʘʘ)

Dziś jadę busem, fajnie, chłodno, klima jest i nawet pusto, ale drożej niż pociągiem, więc póki co wybieram pociąg, a wkrótce może będę w Krakowie mieszkać i będę mieć do pracy maksymalnie 30 minut - marzenie.
Mieszkania dalej szukam.
Psychicznie u mnie w miarę stablibie, choć muszę sobie jakoś radzić z myślami, że ludzie mówią o mnie złe rzeczy w pracy lub, że ciągle coś robię źle i ktoś na mnie krzywo patrzy. Jestem świadoma, że to siedzi tylko w mojej głowie i to są tylko moje wyobrażenia.

Dziś chciałam poruszyć temat daddy isues, ale nie będę mieć czasu na dyskusje, więc zostawię to do niedzieli lub poniedziałku ( ͡º ͜ʖ͡º)

Trzymajcie się dziś Wykopki, dużo uśmiechu, energii i miłego piątku!
smuteczek2000s - #atencyjnysmuteczek (jak nie lubisz to zablokuj)

Dzień dobry!
Dziś ...

źródło: comment_166090506023nXzyIn2pzEvIo73YdKGW.jpg

Pobierz
  • 25
@smuteczek2000s: Zwróć uwagę na to co jesz. Na nasze samopoczucie dieta ma całkiem spory wpływ. Zastąp płatki miodowe zawierające ogromna ilość cukru na płatki owsiane (ale nie błyskawiczne). Możesz odstawiać do lodówki dzień wcześniej i z rana mieć super śniadanko. Z dodatków polecam przede wszystkim owoce, żurawinę, rodzynki, orzechy. Ten jogurt to tez niezła kopalnia cukru, może Shake z sezonowymi owocami?
@blablabla69: Coś więcej napiszesz? Czy wyczerpałeś argumenty? Śniadanie białkowo tłuszczowe jest najlepszym pomysłem, wrzucanie dużej ilości węgli w postaci owianek, a tym bardziej węgli prostych w postaci soczków, jogurtów itp jest głupota. No chyba ze wybierasz się na 5km bieg
@blablabla69: Uczucie głodu szybciej sie pojawi, mozesz czuć sie bardziej ospały, wszystko zależy oczywiście od Twojego obecnego zdrowia i aktywności fizycznej, dla przeciętnego Kowalskiego śniadanie o jakim mówię będzie dużo lepsze.
Do tego dużo ludzi spożywa na śniadanie głównie węgle w postaci płatków śniadaniowych, słodkich jogurtów, soków itp
@DrGreen_2: Z tym, ze same węgle na śniadanie to niezbyt dobry pomysł na śniadanie to nie dyskutuje, ale śniadania bialkowo-tłuszczowe tez mogą zamulic, mówię z własnego doświadczenia, wcale to dobrze nie wpłynęło na samopoczucie