Wpis z mikrobloga

Właśnie wydarłem mordę na typków co golą trawę tymi spalinowymi, na benzynę gównami - O 6:40! Może zamieniam się w Adasia Miauczyńskiego - ale #!$%@? o tej godzinie? W taki #!$%@? zaduch upał - gdzie wszyscy mają ona pootwierane, żeby sie nie podusić zadusić?!

#perlapulnocy
  • 87
  • Odpowiedz
@JMorrison: ale mieliby chociaż normalne duże kosiarki a nie śmieszne pierdzace kijki ktorymi robia wiecej halasu i koszą 3x tyle czasu. Kijki sa do przycinania przy drzewach kamieniach itd a nie koszenia równego trawnika
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miczogen: Kiedyś też śmiałem się tu pożalić że #!$%@?ą od samego rana to zwyzywali mnie od #!$%@? książąt i oskarków xD #!$%@?, to to przynajmniej raz na jakiś czas. Bardziej wkurza mnie kościół 400 metrów dalej. #!$%@? od 6 rano dzwonami #!$%@?ą jakby jutra miało nie być.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tigermass lepiej w ogóle nie kosić trawy w takiej pogodzie bo połowa padnie. Potem na jesień będą znowu dosadzac i tak w kółko.
Kto to #!$%@? widział 33 stopnie i koszenie XD. Jeszcze żeby ktoś potem to podlewał to bym się nie czepiał ale jak zwykle w Polsce sztuka dla sztuki nie ważne że to zdechnie
  • Odpowiedz
W taki #!$%@? zaduch upał - gdzie wszyscy mają ona pootwierane, żeby sie nie podusić zadusić?!


@Miczogen: otworzyłeś okno, żeby się nie udusić w nocy gdy jest 20C a jednocześnie chcesz żeby ludzie w ubraniach ochronnych, szczelnie okryci kosili trawę o 12 w pełnym 35C słońcu. Ty głupi czy z miasta?
  • Odpowiedz
  • 0
@Tigermass zależy, Bydgoszcz jest taka ciekawa że w jednej jej części może lać pół dnia, a w Fordonie który jest dzielnica perlypulnocy może nie spaść kropla. Fordon jest nad Wisłą i chyba rzeka rozpędza czesc chmur czy cos
  • Odpowiedz
uroki życia w chowie klatkowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@januszdoe: na wsi trawa nie rośnie? pomijam, że jak trafi się sąsiad majsterkowicz, co sobie dajmy na to mini stolarnie założy (bo przecież u siebie może) to już w ogóle cichutko :D
  • Odpowiedz
@Miczogen: ile ty masz lat, ze juz starym grzybem zostales? Chlopy do roboty przyszli z samego ranca, wstali pewnie o 4, zeby na rano juz byc jak pan kierownik przykazal, a tu jakis wiesniak sie z okna wydziera na prace zieleni miejskiej. Trza bylo na wsi zostac jak ci przeszkadza, ze ludzie pracuja od rana. Bys sobie kury i swinie poodbywal o 12 w poludnie.
  • Odpowiedz
@Miczogen: chłopy mają #!$%@?ć w piątek do wieczora, bo pan blokowiec chciałby się wyspać xD

Jak nie będą kosić to będzie płacz, że masz podwórko zaniedbane. Taki zawód, nie ich wina.


@JMorrison: Raczej powinien być wprowadzony zakaz stosowania spalinowych kosiarek, kos, podkaszarek i dmuchaw. Wolę "bzzzzzzzzzzzz" niż "błbłbłbłbłeeeEEEEEEEEEEREREREREREREEREERREE"
  • Odpowiedz
@sasik520: ale tu mówisz o wewnętrznych zasadach w firmie. Ja mówię o relacji firma- klient/ jakiś pieniacz z zewnątrz. O ile umiejętność pracy z klientem, czy samodzielna (rozsądna, bo miałem do czynienia z takimi pomysłami, że czasem ciężko było dojść jaki tok rozumowania do tego doprowadził) inicjatywa pracownika to oczywiście plus, to w przypadku koszenia trawy nie ma wielkiej filozofii.
Pogoda w sierpniu jest jaka jest i nie da się pracować
  • Odpowiedz
@Miczogen: widzisz mieszczuchu, problem polega na tym, że od 6:00 mogę stanac sobie pod twoim oknem i drżeć mordę wedle uznania. Nie podoba się to wypad do domu wolnostojącego. Ew zamontuj sobie klimę. Wydzieranie się że ludzie swoją pracę wykonują - żałosne xd
  • Odpowiedz