Wpis z mikrobloga

Właśnie wydarłem mordę na typków co golą trawę tymi spalinowymi, na benzynę gównami - O 6:40! Może zamieniam się w Adasia Miauczyńskiego - ale #!$%@? o tej godzinie? W taki #!$%@? zaduch upał - gdzie wszyscy mają ona pootwierane, żeby sie nie podusić zadusić?!

#perlapulnocy
  • 87
  • Odpowiedz
@Miczogen: U mnie punt 6 rano napierniczają dmuchawami do liści spalinowymi albo przychodzi taka pani i szpachelką wydłubuje trawę z chodnika, skrobiąc metalem o beton, też od 6 rano. Szanuję każdą pracę, ale też mnie to wkurza. Bo trawę można opryskać roundupem i mieć spokój na lata a dmuchawa nie musi w ogóle nic dmuchać bo to nie jesień że mamy furę liści.
  • Odpowiedz
widzisz mieszczuchu, problem polega na tym, że od 6:00 mogę stanac sobie pod twoim oknem i drżeć mordę wedle uznania. Nie podoba się to wypad do domu wolnostojącego. Ew zamontuj sobie klimę. Wydzieranie się że ludzie swoją pracę wykonują - żałosne xd


@Mistrszzz: Gówno prawda. Doucz się troszeczkę. Chciałoby się powiedzieć ... wieśniaku.

aha bym zapomniał: xd
  • Odpowiedz
@kowad: wieśniak który zarabia 50 na rękę bo mieszkanie w mieście mnie #!$%@?. Przynajmniej robię coś pożytecznego, np mam 20 ul jako hobby. Ty jedyne co w życiu robisz to dramat bo ktoś o 6:40 wykonuje swoją pracę xd nie podoba się życie w mieście to wypad na wieś. Ale tam będzie jeszcze gorzej. Słuchaj ludzie ciągnikami jeżdżą, też.kosza trawy xd wolę być wieśniakiem niż maruda której życie ogranicza się do
  • Odpowiedz
wieśniak który zarabia 50 na rękę bo mieszkanie w mieście mnie #!$%@?. Przynajmniej robię coś pożytecznego, np mam 20 ul jako hobby. Ty jedyne co w życiu robisz to dramat bo ktoś o 6:40 wykonuje swoją pracę xd nie podoba się życie w mieście to wypad na wieś. Ale tam będzie jeszcze gorzej. Słuchaj ludzie ciągnikami jeżdżą, też.kosza trawy xd wolę być wieśniakiem niż maruda której życie ogranicza się do pracy w
  • Odpowiedz