Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ramboobambo:
I będą biegać z przedłużaczem?
()
No chyba, że masz na myśli urządzenia akumulatorowe. W sumie to by im pasowało. WIęcej czasu by siedzieli czekając na naładowanie akumulatora niż by pracowali. ¯\_(ツ)_/¯
@sasik520:

proszę, nie idź ta drogą. To jest bardzo źle myślenie. W ten sposób można usprawiedliwić wszystkich za wszystko i akceptować największe idiotyzmy.


Nikogo nie usprawiedliwiam, po prostu staram się kierować moje wnioski do odpowiednich osób. W tym przypadku ścieżka powinna być taka: mieszkańcy -> wspólnota/spółdzielnia -> firma wykonująca zlecenie.
Wyżywanie się na człowieku z kosiarką nic nie da.

Jak reklamujesz zepsute buty z sieciówki to idziesz nawrzucać szeregowemu sprzedawcy w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KtosInnyNizJa: serio znam cie z tych tagow wielki inteligent co sie musi wyspac bo po nocach oglada spasionego pedofila, ćpuna okularnika, przechlana recydywistke i bidula. Teraz to ci życze żeby ci kosili codziennie od 6 pod oknem.
Nie w każdym budynku jest możliwość montażu klimatyzacji.


@Stulejman_Wspanialy: też tak myślałem. A potem zadzwoniłem, umówiłem się, załatwiałem dziwne podpisy i zgody - i mam.

Tylko przy wynajmie może być ciężko.

A co do pozostałej części... Nie zgadzam się i kropka. Wykonawca ma lwia część winy na sobie. Często nawet więcej, niż pracodawca.
@Miczogen: U mnie #!$%@?ą z rana przez cały tydzień, każdego dnia w innej części osiedla. Raz przy moim bloku, raz przy tym obok, następnego dnia przy kolejnym wiec każdego dnia coś #!$%@?. Kosiarka, nożyce do żywopłotu itd. Jebla idzie dostać.