Wpis z mikrobloga

#atencyjnysmuteczek (można dać na czarną)

Dziś ciężki dzień. W pracy musiałam na 10 minut przestać przeglądać instagram i tiktoka, bo przyszedł jakiś klient. Do tego był bardzo brzydki i niski, więc złość u mnie była na tyle spotęgowana, że gdy o coś spytał to powiedziałam, że nie ma i że nie wiem kiedy będzie. A leżało na zapleczu xD

Ale po tym koszmarnym wydarzeniu postanowiłam sobie jakoś osłodzić dzień i kupiłam dwa redbulle premium edition limited extreme po 8.99 zł za puszkę. Co prawda szukam mieszkania i oszczędzam każdy grosz, jem zupki chińskie i chodzę po 2 dni w jednej koszulce żeby oszczędzić na praniu, ale moim zdaniem każdy ma prawo do odrobiny szczęścia w życiu. Pamiętajcie wykopki, że życie mamy jedno i trzeba z niego korzystać.

Mój stan psychiczny jest średni. Dziś na tinderze zaledwie 87 nowych par w 3 godziny. Jeśli uda mi się odłożyć trochę kasy to będę musiała w niedalekiej przyszłości udać się do specjalisty i przegadać o tym na terapii. Pamiętajcie moi kochani jeśli macie jakiś problem w życiu to nie bądźcie smutni tylko idzcie na T E R A P I Ę

Po pracy jestem umówiona na randkę z typem tindera. Co prawda nie jest w moim typie, ale przydałoby się coś zjeść za darmo, żeby było na redbulle jutro.

Smuci mnie fakt, że wykopki jak zwykle hejtują mnie za wygląd. Co prawda mam codziennie 30 wiadomości z propozycjami matrymonialnymi, ale te 2 komentarze wczoraj, że jestem ulana bardzo mnie zabolały. Chciałam nawet usunąć konto, ale jak pomyślałam sobie o tym, że źródełko z nieograniczoną atencją mogłoby wyschnąć, to jednak postuję dla was moi kochani dalej!

Trzymacie się Wykopki, miłego dnia, odpoczywajcie!

Ps. Wzięłam dziś 1000 zł chwilówki, żeby wyjechać gdzieś na weekend. Polecacie jakieś fajne miejsca w Polsce albo za granicą? Od razu uprzedzam nienawistne komentarze - każdy ma prawo do chwili odpoczynku, nie zaglądajcie ludziom w portfele.

#przegryw #logikarozowychpaskow #tinder #heheszki #pdk
KRZYSZTOFDZONGUN - #atencyjnysmuteczek (można dać na czarną)

Dziś ciężki dzień. W ...

źródło: comment_1660823585hVbIq21UKYvFsLUyBSBiiH.jpg

Pobierz
  • 23
Do tego był bardzo brzydki i niski, więc złość u mnie była na tyle spotęgowana, że gdy o coś spytał to powiedziałam, że nie ma i że nie wiem kiedy będzie

Po pracy jestem umówiona na randkę z typem tindera. Co prawda nie jest w moim typie, ale przydałoby się coś zjeść za darmo, żeby było na redbulle jutro.


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Ale taguj #p0lka (_ ) Trzy