Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1218
Moje ostatnie pół roku w pigułce.

1. Guz mózgu
2. Złamana ręka na hulajnoge przez pedalarza
3. Nowotwór jądra
4. Przerzuty na płuca
5. W poniedziałek zakończył się związek po prawie 10 latach
6. Szef nie chce przyjąć wypowiedzenia, wysłał mnie na urlop
7. Nie mam gdzie mieszkać

Jakieś pierdoły po drodze były ale nie pamiętam, cały czas zasada wyparcia była.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia, bo mój nie będzie.

#zalesie #nowotwory #zwiazki
  • 131
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Trombe: @alxnr: @azmar: @slapdash: @Skowyrny_Johnny: widzę że poruszyło was to jak to szef nie chce przyjąć wypowiedzenia.
Ogólnie pracuje w biurze rachunkowym więc on zajmując się głównie kadrami PFRON itp bardzo dobrze zna prawo. Ja też pracowałem w kadrach, ale mi się nie chce wolę księgowość to też bardzo dobrze znam prawo. Od początku maja byłem na zwolnieniu ze względu na 2 i 3 o czym dobrze
Proponował rozwiązania typu praca zdalna, ale nie jestem w stanie pracować. Jak słusznie ktoś zauważył potraktował to jako nierozsądne i po urlopie mamy usiąść do rozmowy. Tylko że nigdy nie chciałem mieszkać w Warszawie a teraz nawet nie mam powodu dlatego chciałem się zwolnić. Branża taka że pracę zdalną nawet i z końca świata wykonywać albo zapomnianej wioski Podlasia czy Bieszczad


@masieg: Chłopie, ale weź dwa razy na spokojnie przeczytaj co
z resztą wszystko było wspólne


@masieg: ale to żona, czy dziewczyna? Wspólne, bo się tak umawialiście, czy są na to papiery? Jest w ogóle w KW tego mieszkania? Napisałeś tylko, że zwiazek 10 lat.
Powodów odejścia może byc wiele, chorzy ludzie często są depresyjni i nie każdy związek przetrzymuje taką próbę, jednakże o swoje należy walczyć i zadbać o swoje interesy, szczególnie skoro to już koniec związku. Skorzystaj z jakiejś porady