Wpis z mikrobloga

Godzina 10, żona z dzieciakiem pojechała do babci na 2 dni a ja się właśnie zabieram za remont łazienki w naszym domku 70m2 który kupiliśmy po taniości. Może jest stary, może nie jest za duży i jest w kiepskim stanie ale jest to nasz pierwszy własny kąt! Powoli doprowadzę go do stanu używalności własnymi rękami a nie będę od jakiś januszy wynajmować.

Jestem dumny z tego że w końcu w wieku 30 lat spełniam się jako mężczyzna i osiągnąłem dwie rzeczy których lewactwo najbardziej nienawidzi: własność prywatną oraz szczęśliwą heteroseksualną rodzinę. Nie to żebym myślał że istnieje coś takiego jak homoseksualna rodzina.

Zdrowie mirasy!

#remontujzwykopem #pijzwykopem #bekazlewactwa #lgbt #wygryw #budowadomu #nieruchomosci
Pobierz Viado - Godzina 10, żona z dzieciakiem pojechała do babci na 2 dni a ja się właśnie z...
źródło: comment_1660811891JOSU205ylO7uEx7tfBeBEk.jpg
  • 37
siągnąłem dwie rzeczy których lewactwo najbardziej nienawidzi: własność prywatną oraz szczęśliwą heteroseksualną rodzinę. Nie to żebym myślał że istnieje coś takiego jak homoseksualna rodzina.


@Viado: nieźle trzeba mieć nasrane we łbie żeby przy okazji remontu myśleć o "lewactwie" xD

jak przykręcasz gniazdko to też fantazjujesz "pipy w rurkach tego nie potrafią" ?

jeśli to bait to całkiem niezły, jednak obawiam się, że nie i pewnie głosujesz na konfederacje (
dwie rzeczy których lewactwo najbardziej nienawidzi: własność prywatną oraz szczęśliwą heteroseksualną rodzinę


@Viado: to jakaś zarzutka? xD