Wpis z mikrobloga

@SlavedWizard bo skoro jednego dnia się peklowała z dwoma innymi typami to kto wie co i z kim robiła wcześniej. Zakładam że z OPem również współżyła. Uważam że warto się sprawdzić zawczasu i ewentualnie szybko zareagować, a nie iść dopiero jak zacznie swędzieć.
a nie dała ci do przeczytania tego gówna: pix, bo moja ex mi dała, tylko w tytule książki powinno dla niej być "kochance żony" xD


@JANIEZOLTY: nic nie dała i poza głupimi memami typu *grażynacore* ostatnio mnie zablokowała i pisała o krótkich spodenkach, które niby kupiła dla mnie. Czemu kobiety są takie bezwzględne?
typowe, narozrabiała i odwraca kota ogonem. Olej ją, kopnij w tyłek


@namotim_: sam dałem plusa, tylko co gorsze te barachło mam w pamięci, z każdym miejscem...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tino: I jeszcze długo będziesz miał, niestety. Otocz się znajomymi, zajmij się czymś żeby o tym nie myśleć i z czasem będzie lżej. Bardzo Ci współczuję.
Z doświadczenia powiem tylko że to typowe zachowanie. Tacy ludzie nie przyznają się nigdy do swojej winy, do błędu, będą tylko wymówki i przerzucanie winy. Ludzie tego typu nie są zdolni do samokrytyki. Przykre to jest. Usłyszałeś chociaż "przepraszam"?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tino: a jeśli nie daj Boże się do Ciebie po czasie odezwie - zignoruj. Nie odpisuj. Może się bawić w jakieś psychologiczne gierki i granie na emocjach, nie daj się.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tino: kupiłem motocykl jak jeszcze nie stałem się bankrutem, znalazłem fajną i ambitną dziewczynę, odciąłem się od toksycznej rodziny która mnie zbliżała do samobójstwa , poszedłem do psychiatry i do psychologa. Powoli staje na nogi :D Planuje do konca roku wyjść z długów.