Wpis z mikrobloga

Mijają włąsnie 2 miesiące odkąd jestem pełnoprawny #weganizm i w życiu nie czułem się lepiej, jedyne co suplementuję to b12 i cynk. Do tego ziołowe adaptogeny. Wyniki krwi w normie. Ktoś kto zjada zwłoki udręczonych zwierząt bo uważa, że jest to mu potrzebne do zachowania zdrowia to ignorant albo psychopata. Ktoś kto pożywia się cierpieniem sam będzie cierpiał. Amen.
  • 442
@Pioter_Polanski jakiej firmy posiadasz telefon ? Buty ? Marki ubrań ?
Jeżeli przeszkadza Ci krzywdzenie zwierzat ale już posiadasz smartphone, który został składany przez dzieci która robią to za miskę ryżu za 12 godzin pracy.
Masz ubrania które pochodzą np. Z Indonezji czyli tez były szyte przez dzieci, tak samo buty to nie jestes veganem tylko hipokryta. Przeszkadza Ci cierpienie zwierzać, które są zabijane w sposób humanitarny ale wykorzystywanie ludzi w fabrykach
@nieprawdziwymirek: Wyjaśnisz mi czego akurat po tych konkretnie 5 latach będzie brakować? Xd czemu akurat po 5? Aha średnia ex wegan oczywiście masz jakieś źródło na ten temat c’nie? XD

@Nikczemny_Pomidor: Tylko ludzie nie jedzą mięsa bo nie lubią znęcac się nad zwierzętami, a potem idź płakać ze ktoś kotka powiesił za nóżki a na wyspach owczych orki zabijają płaku plaku :(((
@Szalom @ladniecuchne jeżeli ostatnie zdanie autora postu brzmi "ktoś kto pożywia się cierpieniem sam będzie cierpiał"mozna to interpretować także w ten sposób. Według mnie ma znaczenie, jeżeli veganie mowia o krzywdzie istot żywych to szkoda, że nie widzą jak wyglądają fabryki iPhone czy innych znanych marek. Każdy ma swoje życie i je co chce, ja z mięsa nigdy nie zrezygnuje ale słabo widziec i przeżywać krzywdę zwierząt a krzywdę ludzi juz próbować