Wpis z mikrobloga

Mijają włąsnie 2 miesiące odkąd jestem pełnoprawny #weganizm i w życiu nie czułem się lepiej, jedyne co suplementuję to b12 i cynk. Do tego ziołowe adaptogeny. Wyniki krwi w normie. Ktoś kto zjada zwłoki udręczonych zwierząt bo uważa, że jest to mu potrzebne do zachowania zdrowia to ignorant albo psychopata. Ktoś kto pożywia się cierpieniem sam będzie cierpiał. Amen.
  • 442
@Pioter_Polanski: Wydaje mi się że takimi postami robisz większą szkodę ruchom ochrony zwierząt niż pomagasz. Ludzie nie lubią jak się ich obraża i uzyskasz w ten sposób tylko efekt odwrotny, czyli ktoś zapamięta ten post i przy okazji zakupów kupi dwa razy więcej mięsa. Polecam raczej skupić sie na opisywaniu pozytywnych skutków i zalet, możesz też wrzucić jakiś fajny przepis na wegańskie kotlety. Takimi postami odstraszysz tez ludzi którzy zastanawiają sie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pioter_Polanski:

trzask pękających dupsk bandy ignorantów

np ja bez elementarnej wiedzy dałem Ci link do badań gdzie pokazane jest jak szybko weganie rezygnują. Zapewne był to trzask dupy mnie - ignoranta z badaniami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
mnie zastanawia po co miesozercy obserwuja ten tag skoro w ogole sie nim nie interesuja, chyba tylko po to zeby kogos powyzywac i potrollowac


@ladniecuchne: a jak nie obserwuję, ale wyskoczył mi ten wątek w gorących to mogę coś napisać czy nie? Bo nie wiem czy nie popełniam jakiegoś faux pas. Jak nie mogę to mi napisz i usunę posta. Nie chcę zranić Waszych płatkośniegowych uczuć przepisem na mielone czy tam
@Pioter_Polanski:

Ktoś kto zjada zwłoki udręczonych zwierząt bo uważa, że jest to mu potrzebne do zachowania zdrowia to ignorant albo psychopata.


Zawsze jak coś kupuję na mieście to biorę mięso mieszane, żeby mieć podwójną dawkę zwłok ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Razer2033:

Jeżeli przeszkadza Ci krzywdzenie zwierzat ale już posiadasz smartphone, który został składany przez dzieci która robią to za miskę ryżu za 12 godzin pracy.Masz ubrania które pochodzą np. Z Indonezji czyli tez były szyte przez dzieci, tak samo buty to nie jestes veganem tylko hipokryta. Przeszkadza Ci cierpienie zwierzać, które są zabijane w sposób humanitarny ale wykorzystywanie ludzi w fabrykach np. iPhone jest Ci obojetne.


Przecież tych dzieci nie zabijają.