Wpis z mikrobloga

#pokazkota sąsiadów dla przyciągnięcia uwagi!

Czy ktoś z Was ma pomysł w jaki sposób i gdzie mógłbym wykonać nogi do stołu, które byłby łatwo demontowalne? Chciałbym aby stół wchodził do bagażnika i mógł być używany w terenie.

Myślałem o jakichś płytkach przy blacie, do których za pomocą śrub dałoby się przykręcać nogi, ale niestety kilka firm które zajmuje się robieniem nóg odpisało, że nie zajmują się takimi rzeczami :/ Może ktoś ma jakiś pomysł, albo najlepiej firmę która zajmuje się takimi rzeczami?

#kuchniamg78 #kiciochpyta #stolarstwo #meble #koty #smiesznekotki
Pobierz
źródło: comment_1660732975aIPZLP484eq7gdl2hMvhFo.jpg
  • 79
@MG78: tylko bardziej te wkręcane niż wbijane, zobacz

ew możesz zrobić jakąś podstawę co jest przykręcona (do drewna) i w niej właśnie jakieś przyspawane nakrętki (4-6 sztuk) by nie było to w drewnie, bo sądzę, że te co są w drewnie mogą się wyrobić
@MG78: mam te nogi Olov w swoim biurku, tak jak piszą tutaj, płytkę przykręcasz do blatu wkrętami a same nogi mają swoją śrubę - tyle że przez to że są regulowane na wysokość całe biurko jest mega chybotliwe, ja musiałem dostawić do ściany żeby się cały czas nie bujało przy używaniu komputera
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MG78: nogi z stelażem w kształcie literu U montuj na mufach stolarskich. Kilka śrubek i masz stabilny szajs.
A tak poza tym to

@MG78: również mam olov w biurku, przed przekręceniem do ściany to stabilność bym ocenił na 3/5, niby stoi, ale jednak mogłoby by być bardziej stabilnie