Wpis z mikrobloga

@olito: Genialne, dorośli większość życia spędzą w aucie niż w tych domkach, bo wszędzie daleko. Dzieci do 18 roku życia będą się chowały jak amisze, bo wszędzie daleko. Emeryci będą skazani na opiekę kogoś innego, bo po zakupy się nawet nie wybierze, bo wszędzie daleko. Ale się chociaż p0lak może pochwalić swoją własną nieruchomością ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@olito: normalnie jak w Dachowej pod Poznaniem. Kupowałem swoje 52 m2 w mieście, kiedy koleżanka kupowała takie 90m2 w szczerym polu i mówiła że ma salon wielkości tego mieszkania. Od trzech lat była raz na mieście, musiała wziąć niańkę bo nie ogarniali dojazdów do przedszkola i wszystkie zakupy muszą planować rano żeby jak wracają z pracy wjechali do sklepu, a to dopiero początek bo co będzie jak młody będzie szedł do
  • Odpowiedz
Teraz wszędzie powstaje taka patodeweloperka. Wiem, bo sam mieszkam w takim miejscu. Właściwie mieszkałem, bo powstały inne osiedla wzdłuż drogi do miasta i łączą się z innymi zabudowaniami.
  • Odpowiedz
@olito: skąd tam się wzięły już takie duże drzewa? tam była jakaś działka w kształcie jaja, na środku pola i ktoś zdecydował się ją odsprzedać deweloperom i deweloperzy łaskawie zostawili drzewa na brzegach?

to musi być jakiś fejczur xD
  • Odpowiedz