Wpis z mikrobloga

@AnonimoweMirkoWyznania: na basen się idzie pływać, jak chcesz zagadywać ludzi na basenie to im przeszkadzasz w ćwiczeniach. W szatni jeszcze jako tako, ale chyba nie idziesz gadać z chłopakami? Sklep, galeria - na zakupy się idzie. Kino - będziesz zaczepiał osoby siedzące dookoła i zagadywał? daj obejrzeć film chłopie.

Skoro i tak wypijasz 6 browarów dziennie, to idź do knajpy. W pubach się poznaje ludzi, nie k---a na basenie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

"na terapie marsz. tutaj nikt ci nie pomoze z tym, a tylko rozni #przegryw czy blackpillowcy poiagna cie ze soba na dno s----------a."

To jak to w końcu jest?

Terapia pomaga znajdywac znajomych i mozna tego oczekiwać, czy jednak terapia to nie są magiczne zaklęcia po których zbudujemy relacje z innymi?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie chcę być złym prorokiem, raczej jestem z tych pomocnych, służących radą, ale jak ty w okresie studenckim (czyli fizyczny prime), na kierunku, który jest TOP3 wśród karynek, nie wyrwałeś żadnej laski to w dorosłym życiu poststudenckim będzie k------o ciężko.

Ale spróbuję.

Napisz coś o sobie. Wzrost, waga, poziom tłuszczu, morda 1-10, zarobki, zawód, stan mieszkaniowy, auto
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: na basen się idzie pływać, jak chcesz zagadywać ludzi na basenie to im przeszkadzasz w ćwiczeniach. W szatni jeszcze jako tako, ale chyba nie idziesz gadać z chłopakami? Sklep, galeria - na zakupy się idzie. Kino - będziesz zaczepiał osoby siedzące dookoła i zagadywał? daj obejrzeć film chłopie.

Skoro i tak wypijasz 6 browarów dziennie, to idź do knajpy. W pubach się poznaje ludzi, nie k---a na basenie.


@true-true: prawda, nic mnie bardziej nie wkurza niż takie nachalne typy-creepy na siłce czy basenie co se kumpli szukają. Hobby to jest miejsce ćwiczenia i kontemplacji, a nie poznawanie ludzi.

Kluby, puby, domówki u znajomych to są
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zacznij od grupek hobbystycznych ewentualnie zapisz się na jakieś zajęcia grupowe. Tylko postaraj się nie pachnieć a-----l em bo to strasznie odstrasza ludzi. Będzie dobrze bardzo wiele młodych osób ma takie rozterki i chyba każdy na którymś etapie był w takiej sytuacji! Powodzenia!
  • Odpowiedz