Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W jaki sposób polubić #kobiety w minimalnym, koniecznym do zachowania zdrowia fizycznego i psychicznego stopniu? Jak "odtraumatyzować się" po zapoznaniu z pracami naukowymi poświadczającymi prawdziwość #blackpill, których od lat nikt nie był w stanie skutecznie "zdebunkować"?

Jestem świadomy Scientific Blackpill, zrezygnowałem z relacji (#mgtow), nie chcę tracić czasu na #mizoginia czy narzekanie na kobiety. Jednocześnie frustruje mnie rosnące przyzwolenie na mizandryczne nagonki i zakres społecznych niesprawiedliwości, jakie dotykają porządnych mężczyzn, co przekłada się na destabilizację całego społeczeństwa i gorszą jakość życia. Czasami obawiam się tego, jak będzie wyglądać życie męskiej kasty pariasów za 5-10 lat. Przed oczami mam także wszystkie statystyki ze sfery "pozarandkowej", pokazujące, jak znacznie bardziej egocentryczne i skłonne do przemocy relacyjnej są kobiety, a część z tych tendencji obserwuję w codziennych, koniecznych interakcjach z kobietami.

Jak to ogarnąć? #pytanie #psychologia #psychiatria #rozowepaski #redpill #przegryw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62faa8a0e59819101655dcbe
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
W jaki sposób polubić #kobiety w mi...

źródło: comment_16606577140z1w38V9G4urP7ClXP2DdC.jpg

Pobierz
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem mireczku jak to zwalczyć, ale sam mam identyczne spostrzeżenia i w sumie podpisuje się pod wszystkim co napisałeś. ¯\_(ツ)_/¯ Mam nadzieję, że nowe pokolenie kobiet będzie inne i one będą w stanie to wszystko zrozumieć i zmienić postrzeganie na mężczyzn. Inaczej faktycznie grozi nam w nadchodzących 100 - 200 latach zniszczenie i wymazanie białej rasy człowieka, a może o to właśnie w tym wszystkim chodzi? (Bo jakoś dziwnym
Takijeden: Traktuj to jako formę depresji czy coś podobnego. Także terapia przede wszystkim, poza tym ogarnij siłkę lub jakiś sport (dla poprawy samopoczucia), medytuj, ogarnij dietę (nie trzeba nic drogiego, tylko odpowiednio zbilansowana, wystarczy nawet gotowy jadłospis z neta, z jakiegoś forum), plus suplementacja witaminy d. Grunt to działać, a poprawisz samopoczucie i przestaniesz się przejmować pseudo naukowymi badaniami z blackpilla (sory, ale to śmiech na sali, albo samo badanie jest
@CalderX: Wiem jak to wszystko wygląda mireczku, ale jestem idealista, wierzę w ludzi i wierzę w nowy, lepszy świat. Wiem, że nowe pokolenie ma maksymalnie #!$%@? w głowie przez medialna propagandę i inżynierię społeczna jaka jest uprawiana w tym momencie na ludziach, ale wiem, że to błędne koło może zostać jeszcze przerwane. Młode pokolenia zawsze były buntownicze i robili wszystko przeciwko temu co wpajali im rodzice, czekam na tą fale buntu
yolo: Mniej czytać podejrzane tagi na Wykopie, newsy z żółtymi literami na czerwonym tle i inne wypociny, a więcej czasu poświecić na prawdziwy świat, bo tutaj wszyscy sobie żyją w 99.9% przypadków normalnie, a promil patologicznych historii jest w necie pokazywany jako standard, bo nic tak nie robi wyświetleń jak złość, oburzenie itp
---

Zaakceptował: karmelkowa
@AnonimoweMirkoWyznania: niestety ciężko będzie wrócić do „normalności”. Jak już dowiesz się o algorytmach działania kobiet i ich traktowaniu mężczyzn, to już nie pozwolisz zostać wykorzystanym. Tu nie ma drogi odwrotnej, od 10 lat sam widzę jak sytuacja społeczna się pogarsza. Z rokiem na rok jest gorzej. Z reszta nie ma znaczenia czy znasz blackpill czy nie, bo kobiety maja coraz większe wymogi same nic nie oferują w zamian, wiec to one
@AnonimoweMirkoWyznania: przestać się użalać i #!$%@?ć! Wy jesteście chłopecki wszyscy pillowcy. W dupe se wsadźcie te piguły. Mniej czytqnia pigułkowych zboczeńców. Mamy ciężko ale sami musimy zmienić to postrzeganie. Jaja wam chyba pousychały