Wpis z mikrobloga

@Idaho59: ta lampka uratowała tyłek w trakcie zamieci, brat ją ma ;) Fakt, że kosztuje miliony, ale było ją widać w śnieżycy, kiedy nie było widać zupełnie nic innego.
@Vel_Makarena: jak się przypomnisz za kilka dni, to powiem jak wrażenia z Lezyne Strip Drive Pro, zamówiłam w weekend.
  • Odpowiedz
  • 0
@Vel_Makarena odkąd mam flarę rt mam wrażenie że ilość aut które mijają mnie na gazetę spadła, może to jej urok może to maybelline, może placebo bo wcześniej nie prowadziłem takich statystyk w głowie, nie mniej - polecam.
Chociaż coś tam mi się czasem dupcy, ląduje całą noc a miga że pusta, potrzebny reset i śmiga.
Niby mogę w każdej chwili odesłać na gwarancję i wyślą nowa, pewnie tak zrobię na jesień
  • Odpowiedz
@Vel_Makarena: Flare RT. Tutaj nie chodzi o liczbę lumenów - jest dużo takich, które mają ich więcej, a o optykę. Flare RT ma taką soczewkę, która podczas jazdy grupowej za dnia razi w oczy... a co dopiero w nocy. Jej największa wada jest równocześnie zaletą i mam na myśli jej widoczność. W nocy ma tendencję do oślepiania w najmocniejszym trybie.
  • Odpowiedz