Wpis z mikrobloga

W ciągu miesiąca z 23 kg na 50 kg w Abdominal crunch to dużo? #silownia
Robię też inne rzeczy, ale praktycznie na każdej maszynie mam x2, do tego powoli udaje mi się podciągać na drążku nachwytem i znalazłem jakieś obręcze, które zwisają i na nich też próbuję się bawić. Jako, że mam sporo czasu, to nawet wybrałem 30 minutowy spacer na siłownię niż 15 minut tramwajem, bo przynajmniej jeszcze mam czas.

#mirkokoksy

Tak samo ważę już ok. 75 kg, czyli mój cel, który sobie postawiłem rok temu przy 82 kg (najwiecej wazylem 87). Moje ciało nabrało "kolorytu" o ile to tak można nazwać. Jeszcze trochę i może przestanę się wstydzić chodzić bez koszulki. Bo jednak w mlodosci byłem gruby, a to siada na psychę. Mam 180 cm wzrostu. I trzymam dietę, z własnej chęci, a nie przymusu. Zero papierosów, unikam alko, nie jem słodyczy/czipsów/"slabych" przekąsek - a jezeli mam potrzebę (to tez bez przesady) ale zjem jakieś jabłko/banana/winogrono, itp., nie piję słodkich napoi, nie używam cukru, dietę złożona z węglowodanów takich jak biały chleb, jakieś hotdogi, itp. Zamieniłem na pełnoziarniste pieczywo i warzywa. Dodałem ryby i orzechy. Ogólnie sporo można wymieniać, ale nie zrobiłem tego od razu, tylko po jakimś czasie dodawałem kolejny "puzzel" do układanki i obecnie jestem z siebie dumny, m.in. wlasnie przez to, ze od miesiaca chodzę na siłownię. #dieta
#chwalesie
Pobierz
źródło: comment_1660559747X6pxlh7qThetdv11PUtWv6.jpg
  • 24
to można sobie darować, nie przełoży się to na nic, a prędzej krzywdę zrobi


@bartt345: co? W czym niby?

Krzywde to sobie zrobisz plankiem jak będziesz ćwiczył tak jak to robi 90% - luźny poślad i pogłębianie hiperlordozy. Ta maszyna służy do tego, żeby hipertroficznie budować prosty brzucha i nie da się na niej zrobić krzywdy.