Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nie wiem czy fejk, ale podoba się dla mnie ;D

@OperatorHydrolokator: Serio masz wątpliwości?

Nie "prawaków" tylko normalnych ludzi. Pracownik banku ma bardzo ścisłe procedury i jak słyszy, że nazwisko w dowodzie się nie zgadza, to nie może pomóc. Wszystko dalej to już pyskówka ze strony klienta.


@piker: Nie są śmieszne procedury banku, tylko fakt, że ktoś wymyśla takie histroryjki i cała zgraja świadomych użytkowników kłóci się z wymyślonym przeciwnikiem.
@juzwos: Brzmi jak fejk bo my nawet w banku nie mogliśmy dłużnika nazywać dłużnikiem, gdy klamał nazywać go kłamcą, więc wątpię żeby ktoś ryzykowałby pracą bo bank potraktowałbym jej skargę na serio(tym bardziej że banki zamykają często placówki i zwialnakają ludzi). Nawet w glupim CC nie raz byłem wzywany na rozmowę za bycie ironicznym w stosunku do klienta.
@piker: Robię w finansach i bankowości i ten tekst to urojenia opa. Banki maja oczywiście procedury, ale w żadnym wypadku nie ma prawa zatrzymać dowodu osobistego czy innego dokumentu. W szczególnie uzasadnionych przypadkach np przy próbie oszustwa, to procedura zakłada „przetrzymanie” klienta do przyjazdu służb celem wyjaśnienia. Wiec tak tekst to mokry sen i urojenia prawackie, niezwiązane z rzeczywistością, bo gdyby pracownik banku zatrzymał dokument mógłby sam narazić siebie i instytucje