Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

moja płeć jest generowana losowo podczas cotygodniowego zebrania ws plucia na Polaków w głównych kwaterach Gazety Wyborczej. wynik losowania odczytuje sam Michnik

@ananasowy: pośmiałem się, ale na takim meta-poziomie, to znaczy z twórcy tego dzieła, a nie z samego dzieła. mokry sen lewaka przelany w tekstowy, internetowy harlekin, na dodatek nie mający nic wspólnego z rzeczywistymi procedurami xDDDD piękne
@grubson234567: Kolejny, który nie umie czytać. XD
Nie wiem w jakim banku zatrudniają bez tak podstawowej umiejętności, ale zastrzeżenie (nie zatrzymanie!) dowodu osobistego w rejestrze prowadzonym przez ZBP może wykonać każdy bank uczestniczący w tymże. Są dwa powody, gdy się to robi: na żądanie klienta i gdy pracownik stwierdzi, że ktoś się posługuje dowodem osobistym innej osoby lub dane są niezgodne z rzeczywistością - i tutaj taka okoliczność nastąpiła, bo osoba
@piker: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam go nie masz, ani nawet legitymacji szkolnej bo pitolisz głupoty. Ale to widać. Bank nie na prawa zastrzec dokumentu w jakiejkolwiek formie a w przypadku stwierdzenia możliwości oszustwa w postaci posługiwania się fałszywym dokumentem ma obowiązek zgłosić to do organów ścigania, stad cała procedura na przetrzymanie klienta. No ale czego spodziewac się po balwanie co odpalił Google i próbuje udowodnić ze
@BratJuzew: Ja nie oceniam, czy historia jest zmyślona, podkręcona czy prawdziwa. Ale jako osoba, która w swoim życiu pracowała z klientem miałem obowiązek zwracać się do pana Tomasza per Pan Tomasz nawet, jeżeli już dawno był po zmianie płci i kazał się nazywać Tamarą. Mnie interesowały dane z dokumentów i pesel. Każdy pracownik obsługi klienta poda Ci setki powodów dla których nie warto słuchać próśb i żądań klientów, w skrócie -
@grubson234567: Tylko potwierdziłeś moją tezę, że nie umiesz czytać. Przeczytaj jeszcze raz, potem jeszcze raz i jeszcze raz, aż do skutku. Warto ćwiczyć tą umiejętność.
@piker: Tylko po to by się z ciebie śmiać XD Typie masz zerową wiedzę, walisz farmazony nie odróżniajac nawet zastrezeżenia dokumentu (który wg pasty musiał by ulec wymianie by korzystać z bankowości. No xD) brniesz w te głupoty nie umiejac odróżnić blokady konta w banku na dany dowód i tylko się kompromitujesz, a udajesz alfę i omegę co pozjadał wszystkie rozumy. I jeszcze wychodzisz z nieobowiazkowym ZSB w którym brakuje nawet
@grubson234567: Właściwie to właśnie wyśmiałeś siebie, pogratulować inteligencji. Nie odróżniasz podstawowych pojęć, wszystko mylisz i próbujesz odwrócić role. Zastrzeżenie dokumentu to nie to samo co unieważnienie, resztę sobie doczytaj.

Btw jesteś takim geniuszem bankowości, że nawet nie znasz akronimu organizacji prowadzącej rejestr dokumentów zastrzeżonych - to ZBP, czyli związek banków polskich.
Btw2. znowu polecam naukę czytania, bo ING oczywiście uczestniczy w systemie, ale przyjmuje prośby o zastrzeżenie dokumentu tylko od swoich
@piker: Powiedział bym ze ladnie studiujesz stronę ZSB, ale sam nie ogarniasz co czytasz. Widać to po czasie komentarzy prawie 30 min na odpowiedź xD I sam sobie zaprzeczyłeś. Nigdy nie napisałem ze ing nie jest zrzeszony, napisałem ze nie uczestniczy w systemie na który się powołujesz. Jeśli przyjmuje zgłoszenia tylko od swoich klientów, oznacza to bałwanku że działa tylko wewnętrznie i nie zabezpiecza cie to na wypadek uzycia dokumentu w
@grubson234567: Bo ty myślisz, że siedzę i podekscytowany czekam co odpiszesz. Lol, nie schlebiaj sobie, na wykop wchodzę w wolnej chwili. Nie wszyscy mają wakacje. :)
PS. Daj więcej D i więcej ubliżaj, wtedy bardziej wygrasz, gołąbku. (ʘʘ)
Jeżeli to prawdziwa historia, to uważam że słusznie, i tęczowa została potraktowana jak należy


@Zuzza: babka idzie na policję z innym dokumentem i okazuje się że bank zgłaszając że dowód jest fałszywy będzie pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Ty również powinnaś być pociągnięta do odpowiedzialności karnej za urąganie ludzkości myśląc że ta historia jest prawdziwa xD