Wpis z mikrobloga

Ja pierd*le. lle miernot pisowskich sie uaktywniło. Nie no nie nie ma rtęci więc jest wszystko dobrze, dobrze chlopaki robia. Do tego to odpychanie odpowiedzialnosci od rządzących. No jak to - kaczynski mial wiadrem wylewac wode z Odry. Pis to miernoty popierane przez miernoty
#bekazpisu #takaprawda #odra
Pobierz
źródło: comment_1660465951ULrRIb1xrSWCHGwMdlqCma.jpg
  • 10
@jestemtunew: Tusk już czeka u ujścia. Podchodzi do sprawy poważnie. Odniósł się na konferencji że rtęć. Więc nie podważaj wyników pracy niezależnych samorządowców i niemieckich doniesień.
@jestemtunew: Wierzysz w jakieś grosze za wpis? Tu dzieciakom tylko sypnąć jadu i się sami zagryzą. Z byle powodu. Zachowanie władz jest nienajlepsze, ale czy ktoś już wie co się stało? Z wyrokami warto poczekać a herr Tusk no kulą w płot strzelił. A co do sedna, to szkoda że w takiej formie i skali dostajemy nauczkę. Mieszkałem lata nad Renem i na moście w Speyer jest szklana rura z bieżącą
@uriel_ck: To co miała ta konferencja "samorządowców" o rtęci przynieść? Z udziałem przewodniczącego PO. No i czy ty nie jesteś za państwem totalitarnym?


@wuadek nie, nie jestem za państwem totalitarym. Można powiedzieć, że jesteś liberalnym prawakiem i uważam, że społeczeństwo powinno mieć jak najwięcej swobodny. Aha i pomyliłeś osoby które wołasz, ja tylko zacytowałem gościa.