Wpis z mikrobloga

@olderoc: znany mi dobrze temat... Znosiłem kilka razy pacjenta na noszach, na takiej klatce schodowej. Zawsze żałuję, że nie mam czasu (stan pacjenta), bo chętnie bym wezwał policję i PSP, żeby usunąć przeszkodę.
  • Odpowiedz
Niektóre już lata stoją nieruszane.


@s---k: rezerwacja miejsca. U mnie to samo w "rowerowni" (w jednej klatce - tylko w jednej - jest pomieszczenie, gdzie ludzie zostawiają rowery) stoi stary grat, żeby ktoś inny swojego nie postawił.
  • Odpowiedz
@olderoc: za szerokie klatki schodowe teraz robią, część rodaków po przeprowadzce z bloku model "wczesny Gierek" poczuła się jak na lotnisku i ta przestrzeń wydaje im się nie zagospodarowana, to stawiają, rowery, kwiaty, wózki, składzik śmierdzących butów, worki ze śmieciami do wyniesienia za 8h itp. taki folklor ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s---k: Wszystko jest dla ludzi, ale bez przesady ja sam trzymałem wózek ale tak aby nie przeszkadzał i nie na schodowej. Ludzie czasem mózgu nie mają u mnie w bloku ktoś ladowal akumulator podłączony na krótko.
  • Odpowiedz
@olderoc: j---ć prądem tych bałaganiarzy. Kwestie bezpieczeństwa to jedno, ale to jest zwyczajny b----l na klatce przez takie coś. Jak słyszę argument "bo nie mam miejsca w mieszkaniu" to mnie telepie. To może ja motocyklem będę wjeżdżał do bloku zamiast wynajmować garaż dwie ulice dalej
  • Odpowiedz
@Roburgbur: do tego poobijane ściany, które potem remontuje się ze wspólnego funduszu i problem dla osób sprzątających z utrzymaniem czystości. U mnie najpierw wielka satysfakcja jak kosztem sympatii sąsiadów oczyściłem swoją klatkę , a potem przyszła na osiedlu fala kradzieży tego całego szrotu, trochę wstyd cieszyć się ze złodziejstwa, ale sytuacja jest jaka jest...
  • Odpowiedz
  • 6
@olderoc sytuacja słaba ale jak nie ma zamykanej rowerowni to dla mnie do zrozumienia, w Polsce jest dzicz, z------i mi dwa rowery pod kamera spod bloku i zero pomocy, a kumplowi spod głównego budynku uczelni, kamery itp ale też zero reakcji. Może jakby kradzież roweru jako środka lokomocji była bardziej karana to by się to zmieniło ale Polska to dzicz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@HaSSaN: To jest klatka schodowa, nie schowek na rowery.
Rozumiem że gdy ktoś robi remont, wnosi sobie jakieś meble, wraca z dużych zakupów, wnosi wózek dziecięcy albo jest po prostu starsza osobą która ma problemy z chodzeniem i potrzebuje jednak tej poręczy to ci wszyscy ludzie mają grzecznie czekać aż Pan rowerzysta łaskawie zabierze swojego grata?xD
To przestrzeń wspólna a nie kogoś prywatny składzik.
Pomijam przepisy ppoż i transport medyczny
  • Odpowiedz
sytuacja słaba ale jak nie ma zamykanej rowerowni to dla mnie do zrozumienia


@ptai66: jak nie ma rowerowni to się trzyma swoje rzeczy w mieszkaniu
  • Odpowiedz