Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s---k: Wszystko jest dla ludzi, ale bez przesady ja sam trzymałem wózek ale tak aby nie przeszkadzał i nie na schodowej. Ludzie czasem mózgu nie mają u mnie w bloku ktoś ladowal akumulator podłączony na krótko.
@Roburgbur: do tego poobijane ściany, które potem remontuje się ze wspólnego funduszu i problem dla osób sprzątających z utrzymaniem czystości. U mnie najpierw wielka satysfakcja jak kosztem sympatii sąsiadów oczyściłem swoją klatkę , a potem przyszła na osiedlu fala kradzieży tego całego szrotu, trochę wstyd cieszyć się ze złodziejstwa, ale sytuacja jest jaka jest...
@olderoc sytuacja słaba ale jak nie ma zamykanej rowerowni to dla mnie do zrozumienia, w Polsce jest dzicz, #!$%@? mi dwa rowery pod kamera spod bloku i zero pomocy, a kumplowi spod głównego budynku uczelni, kamery itp ale też zero reakcji. Może jakby kradzież roweru jako środka lokomocji była bardziej karana to by się to zmieniło ale Polska to dzicz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@HaSSaN: To jest klatka schodowa, nie schowek na rowery.
Rozumiem że gdy ktoś robi remont, wnosi sobie jakieś meble, wraca z dużych zakupów, wnosi wózek dziecięcy albo jest po prostu starsza osobą która ma problemy z chodzeniem i potrzebuje jednak tej poręczy to ci wszyscy ludzie mają grzecznie czekać aż Pan rowerzysta łaskawie zabierze swojego grata?xD
To przestrzeń wspólna a nie kogoś prywatny składzik.
Pomijam przepisy ppoż i transport medyczny bo