Wpis z mikrobloga

@caballo-blanco jeśli masz dobrze ustawiony rower to różnica w prędkości dzięki pozycji i innych elementach jest kolosalna. No są odpowiednie do treningu pod triathlon i same zawody. Jeśli chcesz tym rowerem jeździć na przejażdżki to ok, tt się średnio nadaje do tego.
@caballo-blanco na TT i TTT jeżdżą na rowerach do TT, triathlonisty jeżdżą na podobnych do tt. Tri w sprincie i chyba olimpijskim też na szosach śmigają a kolarze na starcie wspólnym na rowerach do tego przeznaczonych.
@Pegos: no ale co się rzucasz? Kolega chciałby kupić taki rower to trzeba doradzić, kulturalnie porozmawiać a nie sapać jak parowóz januszowy o swoich najwyższych racjach ( _) .
@caballo-blanco: Rose to bardzo fajne rowery, objeździłem Pro SL na tiagrze. 11-28 można szybko się kulać po asfaltach, mieszana grupa jest bardzo ok, pomierzyć łańcuch przed kupnem, sprawdzić piasty w kołach i support. Jak się da lemondki to
@caballo-blanco: lakiery pękają po potężnych naprężeniach ramy, tak powinieneś się martwić takim pęknięciem. Ja bym zrezygnował jednak, nie wiadomo co się działo z tą szosą.
sprawdź na necie jak wygląda pomiar do łańcucha :] taki tani przyrząd wkładany w łańcuch i sprawdzamy jak głęboko "wpada".
182 cm rozmiar L i było bardzo ok :]
najlepiej rozpiąć łańcuch jak jest na spince, żeby bez łańcucha zakręcić korbą i słuchać jakie są odgłosy
@caballo-blanco: Mam generację nowsze Pro SL i też mi wyszło to pęknięcie po 2 latach jakoś. Rower mam od nowości i wiem, że żadnej kraksy nie miał. Pisałem z Rose i powiedzieli, że pęka tam czasem lakier nad polerowanym spawem. Od tego czasu minęło z 1.5 roku i faktycznie dalej się z tym nic nie dzieje. Wygląda na to, że nie kłamali.

Parę lat temu ktoś na Mirko wrzucał to samo