Wpis z mikrobloga

#pilkanozna

dlaczego ten sport jest w ogóle lubiany i w takiej skali w sensie ludzie jak małpy cieszą się że ktoś wbił zamknięte w piłce powietrze w prostokąt?

że leci banda chłopków i jeden kopnie że wpadnie jakoś szybko ta piłka to fajne jest? nigdy nie lubiłem tego nudnego spotru.

Co innego np boks czy f1 ale nie to. Z drużynowych to już rugby jest fajne bo tam cś się dzieje sport kontaktowy a nie pedały w korkach skarpetkach #!$%@?ć piłkę
  • 19
@death070 bo to najprostszy sport zespołowy jaki może być, byle jaka piłka i coś co udaje bramki (np. plecaki). Przez to dużo ludzi ten sport "uprawia" a więc i go śledzi. Dodatkowo dość proste zasady. A sporty indywidualne imo ogólnie nie są tak popularne jak zespołowe
cieszą się że ktoś wbił zamknięte w piłce powietrze w prostokąt?

że leci banda chłopków i jeden kopnie że wpadnie jakoś szybko ta piłka


@death070: W taki sposób można wszystko opisać i zdegradować. To żadna argumentacja.

boks


W zamkniętym kwadracie dwóch spoconych gości w rękawicach uderza się raz za razem po twarzy i klacie. Uderzają się ta kilka minut, siadają i sobie odpoczywają i znów się nawalają. To niby fajne jest?
To aż za łatwe: jeżdżą w kółko kilkadziesiąt minut, jeden drugiego wyprzedzi, potem dojadą do mety po iluś tam okrążeniach i że to niby fajne jest


@RoHunter: dwa słowa- prędkość i technologia

W taki sposób można wszystko opisać i zdegradować. To żadna argumentacja.


@RoHunter: w kontekście tego jak ludzie na trybunach cieszą się z gola jakby w totka wygrali argumentacja jak najbardziej trafna.

Ja nie skacze jak debil kiedy mój
@death070 liczba graczy przekłada się na liczbe kibiców. Najwięcej gra w piłkę, co daje proporcjonalnie najwięcej kibiców. Dodatkowo tak jak pisałem - łatwe zasady, najłatwiejsze z gier zespołowych. Oczywiście zaraz możesz powiedzieć, że np hokej też ma łatwe zasady, ale wtedy idziemy do punktu 1. czyli łatwości grania w grę - hokej wymaga kijów, łyżew itp, koszykówka, kosza, siatkówka siatki itd.
obrażenia, pokaz siły

a nie pedalskie kopanie piłeczki


@death070: Kolega z patologii ewidentnie, zakochany w zadawaniu obrażeń. Skopałeś już kilka koszy w nocy i okradłeś kilka babć dla pokazu siły, czy ja tam życiorys? Bo chyba nie powiesz, że po męsku okładasz się z silniejszym od siebie, a nie tylko słabszymi czyli po pedalsku? A może tylko po pedalsku komentujesz zza komputerka i jesteś zwykłym hipokrytą?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@death070: z tego co widzę to Ty nie tylko nie rozumiesz fenomenu piłki, ale też go nie respektujesz (co jest dziwne, najpopularniejszy to jest sport świata, powinieneś chociaż zgadując doszukiwać się w nim czegoś wyjątkowego). A szkoda bo to co już podawali inni to dobre argumenty, najbardziej urzeka prostota i fajny balans między indywidualnością a drużynowością. Argumentów jest od metra.

Co jest chyba jeszcze gorsze to widzę u Ciebie despekt do
@Faiko: disko polo też jest najbardziej popularne dlatego że większosć ludzi to prostaki, to samo jest z piłką.

Co jest chyba jeszcze gorsze to widzę u Ciebie despekt do samego kibicowania


@Faiko: niekoniecznie kibicowania tylko do tej niezrozumiałej euforii

ps mam się cieszyć bo jakaś drużyna chłopków wygrała kolejne premie? ja z tego nic nie mam to co mam się cieszyś, w dodatku cieszyć jak głupi