Wpis z mikrobloga

@LittleOpa: kg dobrej kawy jaką kupuje do kawiarni moja różowa kosztuje 129 złotych. Dopio będące podstawa napojów wazy 14 gramów zmielonej kawy. Porządny ekspres kosztuje minimum 10 koła, wynajem lokalu, pracownicy etc.


@mitatuyo: Czyli koszt samej kawy w kubku to jakieś 1.8 zł, sprzedając tylko 5 doppio dziennie za 15 zł po pół roku masz zamortyzowany koszt samego ekspresu, wiem że są jeszcze inne koszta, ale strzelam że sprzedajesz coś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LittleOpa: jak kiedyś o tym pisałem wrzucając zdjęcie piwa za 28 złotych na Okęciu i kawy małej za 18 to zostałem zwyzywany od frajerów co nigdy nie lecieli nigdzie xDDFDDDdddD

W Monachium np. taka kawa/czekolada/woda na lotnisku jest za darmo w strefie oczekiwania na boarding.

A w rok potrafiłem wylatać i 60 segmentów XD

No ale dobrze, że i wykop w końcu zaczyna odkrywać jak jest dymany.
  • Odpowiedz
  • 0
@zkmowiec Haha woda w Berlinie za 0,50€, ciekawe historie opowiadasz. Jestem tam co 4 tygodnie i nigdy nie widzialem wody w takiej cenie, wiec swoje wymysly z piwnicy zachowaj dla siebie.
  • Odpowiedz
  • 0
@gatineau Wez mu nie mow, bo to pasuje w narracje piwniczakow. Nie byli w zyciu poza swoja wsia, nie mowiac juz o lotnisku, i uwazaja ze na polskich lotniskach jest drogo. Wszedzie jest drogo, wszedzie woda czy kawa kosztuje 3€. Ale zeby o tym wiedziec to trzeba najpierw wynurzyc swoj ryjek z norki.
  • Odpowiedz
@LittleOpa: to kawa z automatu, wydana przez sieciowke 'Spar', mozna to porownac z automatami do kawy w biedronce. Nie jest to zaden lokal gastronomiczny. Poza tym kawa w Wiedniu to cos jak piwo w Czechach, duzo sie ja konsumuje wiec cena i przystepna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartek555: Heinemann

Najlepiej zarzucać wszystkim, że się nie wychodzi z piwnicy, samemu latać z jednego lotniska i mówić, że wszędzie jest drogo. Jakoś w Grecji da się sprzedawać wodę za 0,50.
  • Odpowiedz
@zkmowiec: Ok, jak bedziesz nastepbym razem to zrob mi zdjecie tej wody. Latam z jednego lotniska, to chyba normalne, ze bie startuje z drugiego konca swiata, czy nie? Bylem na setce lotnisk na calym swiecie i nigdzie nie widzialen wody za taka cene.
  • Odpowiedz