Wpis z mikrobloga

PiSowskie %#€#€ nigdy wam nie wybaczę jak dzięki waszej propagandzie na TVP zlasowaliście mózg mojej babci. Jak ja was nienawidzę i wami gardzę. Dopóki dziadek żył, to oglądała wiadomości na Polsat News, ale po jego śmierci musiała oszczędzać i ma teraz darmową telewizję, gdzie #tvpis leci prawie 24/7. Od tamtej pory babcia coraz bardziej zaczęła zamieniać się w typową zwolenniczkę PiS, mimo że zawsze była pro PSL.
Wyobraźcie sobie, że ciocia z córkami są zmartwione stanem Odry, że zatrute itd. One mieszkają rzut beretem od Odry, a kuzynka pracuje we Frankfurcie nad Odrą i codziennie mija tę rzekę. Reakcja babci? A bo Tusk, a bo Trzaskowski i Czajka. Babcia nigdy w Warszawie nie była. Na usta cisną mi się same przekleństwa. Powiedzieć, że nienawidzę PiS to za mało.

#neuropa #bekazpisu #zalesie #odra #polityka
  • 55
@Cukrzyk2000: Moja to samo, ostatnio zaczęła temat że emeryci z opozycji się pchają do polityki to z resztą rodziny odparliśmy że Kaczyński, Terlecki i ekipa też swoje lata mają to od razu zmiana tematu że Tusk kradł, że Schetyna szczerzy zęby i kradli a PiS to się dzieli.

Zjednoczona Prawica jeśli piekło istnieje to będzie się smażyć na najniższym dantejskim kręgu wraz z najgorszymi zdrajcami, bo zdradzili własny naród.