Wpis z mikrobloga

PiSowskie %#€#€ nigdy wam nie wybaczę jak dzięki waszej propagandzie na TVP zlasowaliście mózg mojej babci. Jak ja was nienawidzę i wami gardzę. Dopóki dziadek żył, to oglądała wiadomości na Polsat News, ale po jego śmierci musiała oszczędzać i ma teraz darmową telewizję, gdzie #tvpis leci prawie 24/7. Od tamtej pory babcia coraz bardziej zaczęła zamieniać się w typową zwolenniczkę PiS, mimo że zawsze była pro PSL.
Wyobraźcie sobie, że ciocia z córkami są zmartwione stanem Odry, że zatrute itd. One mieszkają rzut beretem od Odry, a kuzynka pracuje we Frankfurcie nad Odrą i codziennie mija tę rzekę. Reakcja babci? A bo Tusk, a bo Trzaskowski i Czajka. Babcia nigdy w Warszawie nie była. Na usta cisną mi się same przekleństwa. Powiedzieć, że nienawidzę PiS to za mało.

#neuropa #bekazpisu #zalesie #odra #polityka
  • 55
  • Odpowiedz
  • 0
@Frasad ze względu na to czym się zajmuję potrafię zidentyfikować sposoby kreowania przekazu i podstawy o jakie są oparte. I tu i tu jest interes przedstawiany z tym, że przeciwstawnie że względu na polaryzację
  • Odpowiedz
że nie Polsat jest antagonistą TVP xD

Jak nie nadążasz to się nie udzielaj


@aa-aa: Ale to nie jest wątek o tym która stacja jest antagonistą której, tylko o tym że pisowskie medium pierze mózg babki OPa, a Ty wyjeżdżasz że TVN bebebe cośtam XD
  • Odpowiedz
@ElonMuskKochamCie: widocznie masz obsługę HEVC i dlatego masz tvn i polsat. TVP z uwagi na wojnę na Ukrainie i wybory w następnym roku została w starym standardzie mpeg4. By wyborcy z starszymi telewizorami mogli ogladać tylko TVP
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: u mnie podobnie, może relacje z babcią nie były jakieś super, ale było ok. Na ostatnich świętach zaczęła na nas wykrzykiwać, że tusk to zdrajca i kłamca i mamy ją odwieźć do domu.

No i #!$%@?, niech siedzi teraz sama z TVP
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000 Pracuje z wieloma starszymi ludźmi (NFZ) i powiem Ci, że problem z takimi osobami jest między innymi taki, że nie tylko "ciało" się starzeje ale człowiek często staje się "głupszy", te rureczki w mózgu l, które powinny być poskręcane się po prostu wyprostowują i człowiek traci zdolności kogniwystyczne.
Wiele takich przypadków widziałem. Rok temu w miare kumaty człowiek a rok pozniej takie trochę zombi i teksty w stylu "Pewien poseł z
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: no cóż... Pozostaje współczuć i łączyć się w nienawiści do pisowcow. No i dobra rada - przed następnymi wyborami zabierz jej dowód i inne dokumenty tożsamości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz