Wpis z mikrobloga

@RamzesXIII: żeby mieć gadane to trzeba mieć coś więcej niż dwie zabłąkane szare komórki. Jeśli typ nie ma gadanego przez telefon to nagle będzie miał gadane twarzą twarz? Wyborna interpretacja. Wiesz po ilu minutach można wzbudzić zainteresowanie/zaintrygowanie drugiej osoby? Po 10. Temat dowolny. Tak więc jak widzisz, OP dziś śpi sam, a jutro od rana będzie ponownie błyskał swoją niskich lotów elokwencją.
@GalAnonimowy: przecież chłop pewnie na fejk czadzie wyjaśnia p0lke. Normalna kobieta nigdy nie oferuje mężczyźnie Przegryw jakiejkolwiek nadziei na spotkanie tylko ignoruje wiadomości i nie odpisuje. Czepiacie się go ze cham czy coś, a jak p0lka p0leczka nie odpisuje mu żadna na normalnym koncie, to już gadacie w stylu że każda ma do tego prawo lub że ma swoje wymagania czy typ chłopaka. Chłop dobrze postępuje, zresztą co się dziwić, jak
@D4Ru73K: trochę mało inteligentne wnioski wyciągasz, p0lka napisała żeby wymienić wiadomości czy warto się spotkać, a chłop słusznie powiedział z góry że nie warto. Bo p0lki nic nie wnoszą do rozmowy, odpisują jedynie na pytania, nie tworząc żadnych tematów. Wiec to pytanie że strony p0lki oznaczało jedynie czy jej się opłaca z nim spotkać czy wystarczająco ja zadowoli jego zabawianie jej. W 95 proc mężczyzna prowadzi rozmowe tematy itd, polki nic
@D4Ru73K: weź przeczytaj jeszcze raz rozmowę opa, a potem swój post i się zastanów. Umówienie się na sobotę a grubo ponad miesięczna rozmowa to dwie parę kaloszy, więc o czym Ty mówisz czlowieku. Nie będę już komentował argumentów ad personum, przy czym ja kobiety w swoim życiu miałem, gdybym chciał jakiegoś szlaufa to spokojnie bym sobie dał z tym radę i moje wysrywy na tagu są głównie związane ze zdiagnozowana depresja,
@Pavulenko: jeśli w całym polskim społeczeństwo widzisz tylko p0lki to na rynku matrymonialnym jesteś skończony zanim w ogóle zacząłeś. Ja rozumiem, że czasy są takie, a nie inne, poziom inteligencji kolejnego pokolenia leci w dół i dajesz się urabiać w z góry założony plan polaryzacji ludzi, ale z drugiej strony nie musisz. Zresztą nie mój cyrk i nie moje małpy tylko Twój i prywatnie mnie to lata.
@zielony-mis: no tak depresja. Jakie to modne teraz. XXI wiek, technologie, możliwości na wyciągnięcie ręki no ale cyk, depresją i fobią można wszystko wytłumaczyć. Proponuje jeszcze więcej żyć w wirtualnym świecie, a na pewno będzie lepiej. Idealnie realizujesz plan.
@fabian-toja: Nie wiem co jest bardziej żałosne - Twoje zachowanie i brak cierpliwości czy też te dziecinne komentarze, gdzie robisz z siebie debila pisząc "XD" w każdym z nich. Wrzucasz post, dostajesz opinie i się rzucasz jak świnia w rzeźni. Co się dzieje z tym światem...

@Pavulenko: Ale ja nie mam zamiaru się domyślać co autor miał na myśli i na jakim koncie co robi. Wrzucił co wrzucił i to
@fabian-toja: Chyba normalne zachowanie, nie wiem nie znam się. Ja zawsze starałem się gadać czy nie mam do czynienia z jakąś amebą umysłową. Wiesz czy mamy jakiekolwiek wspólne tematy i czy druga osoba jest wyluzowana. Wydaje mi się, że oboje zaoszczędziliście czas, bo i tak by z tego nic nie było.