Wpis z mikrobloga

Jak mnie to irytuje jak gadamy w pracy z ludźmi o tym kto w co ostatnio grał, czy jaki film / animu oglądał i zawsze niejaka Paulina - lat 29, trójka dzieci - musi się wtrącić, że jak będziemy mieć dzieci, to nie będziemy mieć na takie, uwaga cytuję, pierdoły czasu, bo hehe wiecie, wtedy to już tylko zajmowanie się dziećmi, a w ogóle ja to nie pamiętam kiedy ostatnio miałam czas oglądnąć coś.

Paulina, jak ty mnie #!$%@? (╬ ÒÓ)

#madki #pracbaza
  • 66
@Nymphis: No ja to czekam aż córka jescze nieco podrośnie to będę mógł grać Z DZIECKIEM, a nie tylko po nocach ;P

Ja nie wiem co tak ich pochłania w opiece nad dzieckiem, moja ma trzy lata i większość czasu to po prostu zabawa/spacer/rysowanie czasem jak jestem zmęczony to bajka na disneyu albo jakiś familijny film czyli no właśnie - pierdoły :D

Karmienie, pranie i wykąpanie dziecka to obowiązki, ale to
@Nymphis: wyjaśniam: w malutkim świecie Pauliny posiadanie dziecka lub dzieci to obowiązek i oczywistość. Żyję ona w takiej bańce. Nie jej wina. Można jedynie trochę winić za brak chęci wydostania się z niej.

Jej zdaniem każdy na świecie myśli tak jak ona. Dlatego zakłada, że będziecie mieli też dzieci i że niedługo też będziecie przeżywać te same męki co ona. Tylko, że ona zrobiła to dosyć wcześnie i będzie się z
instynktownie nie lubię ludzi używających określeń typu "oglądnąć"


@Mala_Kozka: i bardzo dobrze, bo takie słowo nie istnieje.
czasownik oglądać jest tylko w formie niedokonanej,
czasownik obejrzeć jest tylko w formie dokonanej.

(wiem, istnieje jako małopolski regionalizm, ale to tak samo jak zrobienie czegoś "na dworzu" jest mazowieckie/warszawskie i poprawna forma to "na dworze")
@Nymphis: dodam jeszcze jedno - matki w domach najbardziej lubią oglądać trudne sprawy, dlaczego ja i inne PROBLEMY innych ludzi. Jakoś nie widzę popularności seriali w których oglądają jak wszystkim udaje się wszystko od początku i cieszą się życiem. W każdym razie - to jest mniejszość. Pewnie to nic dziwnego - widząc problemy innych, nie myślimy o własnych problemach i w sumie jakoś doceniamy bardziej swoje życie.
I tutaj absolutnie jestem
@Nymphis: Typowa matka p0lka: oglądanie filmów czy hobby to #!$%@? dla niepoważnych ludzi, bombelek za bombelkiem, dbanie o siebie to bycie „pustą”, robienie wszystkiego samemu i darcie mordy, ze mąż krzywo kubek odstawił, brak rozwoju zawodowego, brak znajomych
Tez typowa matka p0lka: kwikkk kompleksy, kwiiik samotność, kwik nie pomaga mi nikt w domu!!!, zero przyjemności z życia!!!
( _)
@Nymphis: hmm no w jakimś sensie może tak być - jak się jest niezorganizowanym to posiadając dziecko nie ma czasu na cokolwiek. To raczej nie wina dziecka- ona raczej woła i mówi, że jest jej cholernie trudno i wam zazdrości czasu na relaks.
Kto wie może mąż w ogóle nie pomaga i ona ma mnóstwo obowiązków i od rana do zamknięcia oczu wieczorem ciągle coś robi. Nie bez powodu niektórzy mówią,
@sikalafou: jako ojciec 2 bombelkow powiem tak prze1ebane jest z małymi dziećmi i prawdą jest że nie ma czasu na swoje zainteresowania bo te małe gowniaki całe dnie coś chcą od ciebie a jak nadchodzi noc to też potrafią się obudzić po 5 razy w różnych porach. po roku się człowiek przyzwyczaja ale jak ma wolną chwilę to woli się spotkać z znajomymi którzy też mają dzieci bo wiedzą jak to