Wpis z mikrobloga

Jak mnie to irytuje jak gadamy w pracy z ludźmi o tym kto w co ostatnio grał, czy jaki film / animu oglądał i zawsze niejaka Paulina - lat 29, trójka dzieci - musi się wtrącić, że jak będziemy mieć dzieci, to nie będziemy mieć na takie, uwaga cytuję, pierdoły czasu, bo hehe wiecie, wtedy to już tylko zajmowanie się dziećmi, a w ogóle ja to nie pamiętam kiedy ostatnio miałam czas oglądnąć coś.

Paulina, jak ty mnie #!$%@? (╬ ÒÓ)

#madki #pracbaza
  • 66
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sayo300: nie do końca się zgadzam, da się wywalczyć chwilę dla siebie. Poza tym dziecko można zabrać gdzie się lubi jeździć.
Seriale się da. Filmy też się da.
Grać też się da.
Mniej i nie zawsze się chce ale się da.
Na przykład jak się zrobiło cieplej to lepiej na dwór wyjść a wieczorem mi się zwykle nie chce. Ps4 stoi i kurz zbiera ale przyjdzie jego czas.
Wszystko kwestia organizacji.
@Nymphis: powiedz Paulinie niech wytyra swoje gowniaki na rowerach/ hulajnogach / płacach zabaw czy co tam lubią to będą spać o 19 o będzie miała czas dla siebie. A nie się użala nad sobą (°°
@Nalesnik_z_serem: mówię w moim przypadku jak mam wolny czas to wolę się zdrzemnąć a żeby oglądać jakieś seriale to się ogląda ale to tylko tło codziennego życia i nie warte wspomnienia i tak tyle się dzieje przy dzieciach.
@Nymphis: wgl ludzie uważający powagę za jakąś wartość w życiu są cholernie smutni, wg nich jak kończysz 18 lat to już nie możesz się ubierać w swoim stylu, robić sobie selfie czy pójść do jakiegoś parku rozrywki BO TY NIE MASZ JUŻ 15 LAT nie możesz po prostu czerpać przyjemności z oglądania anime czy robić cosplay, jesteś teraz dorosłym Polakiem, więc masz być ubrany w stonowane kolory (dżinsy i polówka xD),
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nymphis: No ja to czekam aż córka jescze nieco podrośnie to będę mógł grać Z DZIECKIEM, a nie tylko po nocach ;P


Ja nie wiem co tak ich pochłania w opiece nad dzieckiem, moja ma trzy lata i większość czasu to po prostu zabawa/spacer/rysowanie czasem jak jestem zmęczony to bajka na disneyu albo jakiś familijny film czyli no właśnie - pierdoły :D


Karmienie, pranie i wykąpanie dziecka to obowiązki, ale to
@korpoRator: U mnie lvl3 i jest już dość samodzielna, moge ja zabrac na fotelik na rower jak dzis, basen, duplo, ksiazki czy nawet spacery po lesie - no jest ci robic i tez czerpię z tego przyjemnosc. W sobote pierwszy raz na kajaki probujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)